Marzena Rogalska: Ludzie mnie lubią za to, że nikogo nie udaję

| Aktualizacja:

Kiedy wchodzi do sali, w której za chwilę będzie uczestniczyła w spotkaniu z dziennikarzami jako ambasadorka linii kosmetyków aloesowych LR Health&Beauty, bije od niej energia, której nie sposób nie zauważyć.

wróć do artykułu
  • ~zniesmaczenie
    (2018-08-22 11:50)
    Po obejrzeniu "Pytania na sniadanie" w dniu 22.08.br z "ta" pania w roli glownej, podpisuje sie w calosci pod komentarzem z dnia 2018.03.25,g.21.37. Nachalnosc nie do zniesienia!!! Uwierzyla, ze jest lubiana, bo "nie udaje nikogo". I wyszla wrzaskliwosc i nachalnosc graniczaca z chamstwem.
  • ~Stan.
    (2018-08-12 17:04)
    Samochwała!!! Nikt jej nie lubi!!! Może z małymi wyjątkami!!! Przechodziła z programu do programu, a także z TV do TV!!! Dzięki ojcu: producentowi telewizyjnemu!!!
  • ~Gorąco 33C
    (2018-08-05 20:26)
    Marzena co ty pie......z lepiej zamilcz samochwało .
  • ~Stan.
    (2018-07-26 11:39)
    Po komentarzach widać, że prawie NIKT jej NIE LUBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki ojcu przechodzi TV do TV i z programu do programu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Inaczej to by wyleciała na zbity pysk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Ala i As
    (2018-06-14 09:05)
    Co ta baba pi....li
  • ~Walder
    (2018-05-18 23:03)
    Babo kto ci powiedział że ciebie lubią. No może kura. Bo jego też "lubią"
  • ~ziutekj
    (2018-04-07 17:47)
    a ja cię nie lubię bo jesteś brzydka!!!
  • ~krakus
    (2018-03-28 08:00)
    Im bardziej zdaje sobie sprawę ze swojej antypatii tym bardziej udaje że jej nie ma.
  • ~Artur W.
    (2018-03-27 18:41)
    Kiedy na nią patrzę nie lubię kobiet.Po tygodniu nie patrzenia znowu lubię do czasu aż ją zobaczę.
  • ~tak sądzę
    (2018-03-26 15:19)
    A ryby nie krzyczą na głos, zatem można je jeść bez wyrzutów sumienia? cienkie to tłumaczenie. Zdolności odczuwania zwierzęcia nie ocenia się jedynie na podstawie możliwości wydania krzyku.
  • ~emik
    (2018-03-26 14:58)
    A ja bardzo p.Marzene lubie.
  • ~Poiytrea
    (2018-03-26 13:37)
    Marzenka pasujesz do Kammela
  • ~domator
    (2018-03-26 13:36)
    nie znosze tej krzykliwej baby
  • ~Bucek
    (2018-03-26 13:08)
    Wszyscy ja lubią bo nikogo nie udaje.... w przeciwieństwie do kolegi fałszywego Kamela !
  • ~jaki
    (2018-03-26 12:26)
    Nie wiem kto Ją lubi bo ja ją od początku nie znoszę.KURSKI W SPÓDNICY.Zero samo krytki ,to cała Rogalska kto ją jeszcze pokazuje ludziom,zero profesjonalizmu,ale najważniejsze że sama sobie się podoba.
  • ~Filip
    (2018-03-26 12:24)
    A ja lubię Rogalska, pięknie zachowała się jak gwóźdź jej rękę przebił, i podobno zna słowa wszystkich polskich piosenek.
  • ~benek
    (2018-03-26 11:20)
    rogalska, a skąd ten wniosek, że ludzie cię lubią? Chyba twoje pobożne życzenia, ja cię nie trawię i nie znam nikogo kto cię lubi.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-03-26 10:28)
    Wydawalo mi sie ze zgodnie z zasadami etyki dziennikarskiej a takze prawem prasowym powinniscie takie teksty oznaczac wyraznie jako teksty reklamowe/sponsorowane - sprawdzalem wiele razy i nigdzie nie zauwazylem takiej adnotacji - autor tekstu jak widze tez sie wstydzi swojego nazwiska... Poprawcie to jak najszybciej bo zwyczajnie tak wypada sie zachowac.
  • ~lisela
    (2018-03-26 09:48)
    nie udajesz błazna! poprostu zawsze nim jesteś. nie trawie Cię!i żal mi ,ze Kameleon przy tobie nie ma szansy za dużo powiedzieć bo cały czas chcesz wieść prim. starzej się z godnością bliźniego!
  • ~Kasia
    (2018-03-26 09:18)
    Nie cierpię baby patrzeć na nią ani jej słuchać się nie da

Może zainteresować Cię też: