Mężczyzn tam nie będzie! Na Bałtyku powstaje wyspa - kurort wyłącznie dla kobiet

| Aktualizacja:

Już w czerwcu tego roku kobiety będą mogły zrelaksować się w wyjątkowym miejscu. Jedna z fińskich wysp na Bałtyku, położona około półtorej godziny drogi od Helsinek, zamieni się w kurort, do którego mężczyźni nie będą mieli wstępu.

wróć do artykułu
  • ~ABP
    (2018-02-13 19:20)
    Gdyby to była wyspa tylko dla mężczyzn, to byłoby to seksistowskie i godne potępienia. Ale skoro jest tylko dla kobiet, to jest to wzór do naśladowania.
  • ~gościu
    (2018-02-13 19:55)
    to jest seksizm
  • ~hydraulik
    (2018-02-13 17:59)
    No i będzie też polski hydraulik do przepychania rur.
  • ~bertsi
    (2018-02-13 17:25)
    Nie lesbijki też będą mogły tam jeździć?
  • ~Wołodia
    (2018-02-14 06:52)
    Bzdurne założenie. Kobiety stroją się głównie przed kobietami, chcą być lepsze od koleżanek, sąsiadek i przypadkowych osób.
  • ~mrit
    (2018-02-14 07:44)
    pare lat temu byla glosna sprawa w ktorej sad nakazal przyjecie jakiejs babki do klubu dla dżentelmenow bo nieprzyjecie jej lamalo rownosc zapisana w konstytucji... na jakiej zasadzie faceci nie beda mogli zamowic biletu w tej firmie?
  • ~malaiambitna
    (2018-02-13 21:59)
    To pewnie Grodzka bedzie tam pierwsza hehe
  • ~Życzliwy
    (2018-02-13 17:29)
    Trzeba wypuścić wokół wyspy stado rekinów żarłoków i krokodyli to babska będą zadowolone bo rzeczywiście będą same a w końcu posłużą jako żer.
  • ~hihihi
    (2018-02-14 07:13)
    I sam kurot będą budować same :) - pewnie możliwe ... a kto weźmie zrobi platformę 20metrów od brzegu z trybunami :)
  • ~Udo huhengagen
    (2018-02-16 05:18)
    Dildo wakacje. Raszple wszystkich stron laczcie sie !
  • ~Kot
    (2018-02-14 07:21)
    To mi pachnie rybą... pozdro dla kumatych :)
  • ~PanTofel
    (2018-02-14 08:52)
    Komedia. Czego te glupie kubity nie wymysla...
  • ~DD
    (2018-02-17 08:50)
    Za wyjątkiem muzułmańskich facetów
  • ~Cerveza
    (2018-02-16 15:20)
    Pewnie w odwecie zaraz powstaną puby tylko dla Panów aby żony ich nie wyciągały.
  • ~Andrut
    (2018-03-09 22:08)
    Proponuję zbudować tam od razu duży szpital psychiatryczny, bo samotnym kobietom psychika siada, że szkoda gadać. No i same klasztory z małymi okienkami i klatkami dla wiedźm,zakon dla feministek, kilka ringów do walki w błocie, żeby mogły się pazurami drapać, darmowe połączenia żeby mogły bez ograniczeń obgadywać i babulić. Potem wojsko tam wjedzie i przywróci brutalnie porządek naturalny.

Może zainteresować Cię też: