Mam kryzys, mam raka. "To sprawdzian tego, jak radzimy sobie w życiu"

| Aktualizacja:

"Seks był cudowny, peruka spadła, zdjęłam biustonosz, rewelacja, dziękuję" - napisała kobieta z amputowaną piersią po swoim pierwszym zbliżeniu po zabiegu. Ktoś może powiedzieć: ta euforia to dlatego, że poszła z kimś do łóżka. Wcale nie!

wróć do artykułu
 • ~Drzazga 101
  (2017-03-31 15:44)
  O Matko, jak to czytałem, to mi łzy napływały do oczu. No bo moje śp. Żonisko mnie zapytało onegdaj, czy ona mnie jeszcze podoba z jednym cyckiem - oczywizda głupie pytanie, jakby te cycki nosiła na wierzchu, kuervas. Przeżyła raka - umarła na zawał - o Matko, jak mi Jej brak !!! W maju byśwa świętowali PÓŁWIECZE, kuerwas !
 • ~babcia
  (2017-03-31 07:36)
  Bardzo madre komentarze. Dziekuje.
 • ~Pina
  (2017-04-03 15:47)
  Wiem trochę o raku, bo moja mama na niego zachorowała. Nasze życie wywróciło się do góry nogami, nie wiem czy bardziej nasze czy jej, ale wszytko wydało się inne, mama mniej cieszyła się życiem. I coś w tym było, że go odsuwała od siebie. Później przyszedł czas na chemię, mama źle reagowała, spędzała dużo czasu w łazience na sedesem. Nie wspomnę jak wypadły jej włosy. Czuła się z tym źle, mało kobieco. Z siostrą głowiłyśmy się i troiłyśmy, by jej pomóc, kupiliśmy jej nawet tonik hairmedic na odrost włosów, by jak najszybciej odrosły jej włosy. Dawałyśmy z siebie 120% by było dobrze i by się nie załamała. Po jakimś czasie, jak odebrała wyniki to sytuacja się unormowała. Teraz mama znów cieszy się życiem.
 • ~nina
  (2017-04-01 15:52)
  Na poczatku choroby nie radzimy sobie,najpierw jest zaprzeczenie,zlosc,pytanie dlaczego mnie to spotkalo,walka wewnetrzna,uplynelo pare miesiecy jak zaczelam rozmawiac o chorobie z bliskimi w sposob naturalny,bez zalu,placzu,teraz jestem w fazie zaakceptowania choroby i jest mi znacznie lzej,lecze sie ,zyje ciesze sie ladna pogoda, ale sa tez dni gorsze psychicznie i fizycznie. Ta choroba chwilami odbiera rozum,ale jest nadzieja i to pozwala zyc. W Polsce nie ma psychologow onkologow ktorzy od pirewszego dnia pomogli chorym.

Może zainteresować Cię też: