Chcesz znaleźć na poważnie faceta w Internecie? TEGO nie rób, randkując w Sieci!

| Aktualizacja:

Coraz więcej par poznaje się w portalach randkowych. Aby zwiększyć swoje szanse na poznanie miłości niektórzy single uciekają się do małych lub większych kłamstewek na temat wzrostu lub wieku, załączają do profilu cudze zdjęcia. Portal randkowy MyDwoje zapytał singli, czego robić nie wolno, gdy chce się poznać partnera na poważnie przez randki internetowe...

wróć do artykułu
 • ~mrozu
  (2017-03-08 10:58)
  Brakuje tylko dopisku, że artykuł sponsorowany.
 • ~amator wspinaczki
  (2017-03-08 11:53)
  "amator wspinaczki okaże się przy najbliższej okazji zupełnym amatorem w tej dziedzinie... będzie wstyd" A kim się ma amator okazać? Profesjonalistą?
 • ~emilka
  (2018-01-09 21:41)
  To fakt, że takich rzeczy na pewno nie można robić. A co powinno się robić? Po prostu być sobą. Jak chcesz poznać kogoś przez internet, to trzeba mieć świadomość, że taka znajomość prędzej czy później przeniesie się do realu. I tam wszystkie kłamstewka, ściemnianie wyjdzie na jaw. Jednak chyba nie wszyscy mają tego świadomość. Dlatego w pewnym momencie byłam zniechęcona do poznawania facetów przez internet, dopiero po przeniesieniu się na mydwoje odzyskałam wiarę w poznawanie przez internet :) Jednak portal matrymonialny to nie to samo co randkowy i ludzie zdają sobie z tego sprawę, mają zupełnie inne podejście. Właśnie przede wszystkim chodzi o to, że jak zakładasz konto na portalu matrymonialnym, to wiesz, że po to zakładasz, żeby się z kimś spotkać, kogoś bliżej poznać, więc po co kłamać? A jak szukasz tylko przygodnego romansu, to faktycznie nie trzeba tej drugiej osoby lepiej poznać, a co za tym idzie, można sobie ściemniać. To jest chyba główna różnica między tymi rodzajami portali, dobrze, że są i jedne i drugie, ponieważ każdy z tych rodzajów portali ma swoich zwolenników :)

Może zainteresować Cię też: