Jedno jednak łączy kobiet i mężczyzn: praktycznie wszyscy marzą o takiej miłości. Eksperci twierdzą, że nie chodzi w niej tylko o szczęście, ale by znaleźć takiego partnera trzeba obrać również odpowiednią strategię. Nie od razu rozpoznaje się bowiem miłość na całe życie. Czasami ludzie muszą się dotrzeć nawet wówczas, gdy są sobie przeznaczeni.

74 procent kobiet, które są z kimś związane, wierzy, że to właśnie ten mężczyzna na całe życie. Nie ma znaczenia, czy są już z nim po ślubie, czy są z partnerem zaledwie miesiąc. Za każdym razem są pewne, że to właśnie on.

Ponad połowa singielek - 54 proc. - otwarcie mówi o tym, że gdzieś jest ich druga połówka i to tylko kwestia czasu, kiedy się spotkają. 77 procent ankietowanych uważa, że spełnienie w miłości jest podstawą szczęścia w życiu. I nie ma znaczenia, czy obecnie znajdują się w związku, czy nie.

Na pytanie, co znaczy dla nich spełnienie w miłości aż 65 proc. oceniło, że najważniejsza jest harmonia w codzienności i wzajemne wsparcie w każdej sytuacji.

Badania przeprowadził instytut badania opinii publicznej w Allensbach. Wzięło w nich udział ponad 10 tys. osób. 

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!