Większość kobiet ma świadomość, jak ciężką gimnastykę przeżywa szyja ich partnerów, gdy podczas wspólnych wakacji są kuszeni widokiem roznegliżowanych piękności. Niejedna pani kwituje te sytuacje awanturami i spycha swoich mężczyzn „do podziemia”, zmuszając do tylko ukradkowego zerkania na boki… W tym świetle zaskakują wyniki nowego badania. Wynika z niego, że na wakacjach to kobiety częściej oglądają się za innymi, nie mogąc oprzeć się widokowi atrakcyjnych nieznajomych.

Za „spódniczkami” wodzi wzrokiem ponad połowa panów. Do oglądania się za innymi przyznało się 56 procent mężczyzn. Tymczasem wśród pań strzela oczami na boki aż 74 procent! Takie zaskakujące wyniki przyniosła sonda przeprowadzona przez portal turystyczny sunshine.co.uk.

Tak się ukrywamy

W jednej konkurencji jest remis. Obie płcie zgodnie ukrywają się z zerkaniem na innych przed swoimi partnerami. Robi to aż 77 procent badanych. Po jakie sięgają metody? Wszystkie są dopuszczalne, aby były skuteczne...

Króluje noszenie okularów słonecznych, które nie pozwalają zazdrosnym partnerom ocenić, gdzie właściwie skierowany jest wzrok drugiej połówki.

Inną technika kamuflażu jest udawanie, że tak naprawdę oglądamy się za przedstawicielem twej samej płci.

Skuteczne okazuje się również upewnianie się, że partner nic nie widzi. Najlepiej, jeśli po prostu nie ma go w pobliżu...

Badanie przeprowadzono na próbie blisko 2 tysięcy osób, które w ostatnim roku wyjechały z partnerem na wakacje.