Uważaj, jak mówisz „I love you”! Oto największe wpadki w miłosnych wyznaniach

| Aktualizacja:
X

Żyjemy w erze rozbuchanych technologii, ale w kwestii uczuć kobiety wciąż pozostają tradycjonalistkami. Chcesz wyznać miłość ukochanej, zaprosić seksowną dziewczynę na randkę? Zapomnij o SMS-ach i Facebooku! Czego jeszcze unikać? Oto, stworzona na podstawie badań, lista najgorszych sposobów na okazywanie kobiecie uczuć.

Nowe technologie cudownie ułatwiają nasze życie codzienne, ale życie miłosne mogą jedynie utrudnić… Chcesz wyznać kobiecie miłość? Zapomnij o SMS-owych „kocham cię” czy wyznaniach za pośrednictwem Facebooka. W jej ochach nie ma nic morderczego dla romansu. Oto wnioski z badania przeprowadzonego przez specjalizujące się w romansach wydawnictwo Mills & Boon wśród 1200 australijskich singielek w wieku 18-55 lat, o którym donosi serwis france24.com.

Chcesz powiedzieć jej „kocham cię”? Nie waż się zrobić tego SMS-em! 86 procent kobiet woli usłyszeć te magiczne słowa osobiście. Zaproszenie na randkę? Jeśli już nie możesz tego zrobić „twarzą w twarz”, pozostaje tylko telefon. Aż 91 procent kobiet woli otrzymać zaproszenie na romantyczne spotkanie za pośrednictwem rozmowy telefonicznej niż SMS-a. Najmniej romantycznym sposobem wyznania uczuć jest zdaniem pań… zmiana statusu związku na Facebooku.

Generalnie kobiety w kwestii miłości, związków i erotyki pozostają tradycjonalistkami. Nie licz, że pokochają przesyłanie „pieprznych” fotek za pośrednictwem komórki. 61 procent badanych wyznała, że wolałaby stanąć przed drugą osobą nago i w pełnym oświetleniu, niż wysłać MMS-em swoje „rozebrane” zdjęcie. Na miłosny tradycjonalizm pań wskazuje nie tylko ich niechętne podejście do łączenia miłości i nowych technologii. Powszechne mówienie o równouprawnieniu nie dotyczy ich zdaniem inicjatywy w miłości. Kobiety nadal wolą być zdobywane, niż same zdobywać. 61 procent badanych stwierdziło, że to on pierwszy powinien zaprosić ją na randkę.


Udostępnij na Facebooku
    Powered by ContentStream