Brad i Angelina najcenniejsi
Według "Forbesa", najwięcej kosztowało pierwsze zdjęcie Angeliny Jolie i Brada Pitta z ich córeczką Shiloh. Magazyn "People" zapłacił za nie 4,1 miliona dolarów. To zresztą niejedyna milionowa suma za rodzinne zdjęcia sławnej pary.

Za pierwsze zdjęcia Paxa - adoptowanego przez Angelinę wietnamskiego chłopca, "People" wyłożyło 2 miliony dolarów, a zdjęcia przedstawiającej widoczną ciążę Angeliny wyceniono na pół miliona. Natomiast za pierwsze zdjęcie Angeliny i Brada jako pary, bawiących się z dziećmi na plaży, "US Weekly" zapłaciło pół miliona dolarów.

Britney z synem warta pół miliona
Na zdjęciach z dziećmi sporo zarobiła także Britney Spears. Okładka z księżniczką popu, jej mężem Kevinem Federlinem i synkiem Seanem Prestonem kosztowała magazyn "People" pół miliona dolarów. O sto tysięcy niżej wyceniono zdjęcie Anny Nicole Smith z synem Danielem, zrobione na krótko przed jego śmiercią.

Na ślubie też można zarobić
Świetnie płatne są również śluby. Tu rekordzistami są Demi Moore i Ashton Kutcher, którzy zainkasowali 3 miliony za swoje ślubne zdjęcia.

O milion mniej dostali świeżo upieczeni małżonkowie Eva Longoria i Tony Parter za okładkę tygodnika "OK". Z kolei milionem dolarów musieli się zadowolić Ann Nicole Smith i Howard K. Stern za ślubną sesję do magazynu "People".