40-letnia Salma Hayek, która na dodatek jest teraz w zaawansowanej ciąży zwyciężyła w ankiecie amerykańskiej firmy E-Poll Market Reaserch na najseksowniejszą gwiazdę. Aż 65 proc. Amerykanów uznało ją za zdecydowanie najponętniejszą celebrities. Salma nie miała problemów z pokonaniem dużo młodszej koleżanki po fachu - 26-letniej Jessiki Alby, która i tak musiała podzielić się drugim miejscem z 35-letnią Carmen Electrą.

Co ciekawe, w pierwszej dwudziestce gwiazd o największym wskaźniku seksapilu znalazły się tych trzy 20-latki. Oprócz Jessiki Alby jest to znana z niezwykle zmysłowych kocich ruchów 25-letnia Beyonce Knowles oraz nowa dziewczyna Justina Timberlake'a - 25-letnia aktorka Jessica Biel, która podbiła świat w sesjami w bikini. Co ciekawe, Biel musiała podzielić się swoim 9. miejscem nie tylko z 42-letnią Elizabeth Hurley, ale również z 66-letnią Raquel Welch!

Pierwszy w rankingu mężczyzna znalazł się dopiero na 41. miejscu. Jest to muskularny, ale też nie najmłodszy, bo 39-letni amerykański aktor Matthew McConaughey, który niedawno został uznany za magazyn "People" za najseksowniejszego kawalera świata.

Wysoko w rankingu uplasowały się również 40-letnie Halle Berry (5. miejsce) i Pamela Anderson (14. miejsce).