Woda mineralna Bling sprzedawana jest w butelkach Tinkerbell Bottles - nazwanych tak od imienia psa Paris Hilton. Butelki wykonane są z matowego szkła lub plastiku i wysadzane kryształami Swarovskiego. Nic więc dziwnego, że trzeba za nie zapłacić ok. 200 zł.

Napój poddawany jest ozonowaniu i dezynfekcji promieniami ultrafioletowymi. Najwidoczniej Paris Hilton wzięła sobie do serca właściwości tak przygotowywanej wody, bo poi nią nie tylko siebie, ale również swojego czworonożnego ulubieńca.

W Stanach pojawiła się również limitowana wersja wody - Cobalt Blue Bling H2O w niebieskiej butelce oraz wersja "Baby" z różowymi i żółtymi kryształami.

Spragnieni luksusu mogą kupić Bling w butiku Schumachera w Warszawie. Może warto?! Amerykanie uważają, że picie najdroższej wody świata dodaje im prestiżu - w myśl zasady - jesteś tym, co pijesz.
Sprzedawczyni z warszawskiego salonu przyznaje, że Bling cieszy się dużym zainteresowaniem, ale ze względu na cenę niewiele osób decyduje się na jej kupienie. Mimo to w sklepie została już tylko jedna butelka.