BARAN - Twoja namiętna natura domaga się większych emocji? Zaczekaj troch! Lipiec upłynie bez większych fajerwerków, ale za to prawdziwą szansę od gwiazd dostaniesz w sierpniu. Wtedy to życie towarzyskie wciągnie Cię, a wśród nowo poznanych osób może pojawić się ktoś szalenie inteligentny, pełen humoru, no i oczywiście przystojny jak amant. A więc nie siedź w domu! Szansę na spotkanie swojego przeznaczenia masz także w zagranicznej podróży. Wrzuć do walizki słowniczek zawierający wiele ciepłych słów…

BYK - Planetarne układy wywołają w Twoim sercu trochę zamieszania. Wolna? Być może ktoś Ci się spodoba, ale nawiązanie bliższej znajomości okaże się trudne. Trzeba będzie poczekać na sprzyjającą sytuację. Może zdarzyć się i tak, że osoba, która zrobi na Tobie niezbyt dobre wrażenie, z czasem zacznie Cię pociągać coraz bardziej i z niechęci zrodzi się... miłość. Tak to bywa, gdy kosmos ma wobec nas własne plany. Na szczęście zanim skończy się kalendarzowe lato, wszystko będzie już jasne.

BLIŹNIĘTA - W lipcu nie będziesz zbytnio spostrzegawcza, a szkoda. Ktoś miły, ale trochę nieśmiały, interesuje się Tobą, nie ma jednak odwagi, by wysłać Ci jakiś jednoznaczny sygnał. Postaw na intuicję, a może odgadniesz, kto to taki? Na szczęście w sierpniu odzyskasz refleks. W Twoim bliskim otoczeniu pojawi się ON. Ujmie Cię wyjątkową ogładą, inteligencją i dowcipem. Nie opuszczaj więc towarzyskich spotkań, bo stracisz coś więcej niż udany wieczór. Szykują się duże emocje!

RAK - Lipiec okaże się najatrakcyjniejszym miesiącem tego lata. Jeśli więc marzy Ci się jakieś większy zryw temperamentu, powiedz sobie: teraz albo nigdy! Pojawi się ktoś, kto wyjdzie naprzeciw Twym oczekiwaniom. W sierpniu być może stwierdzisz, że wszystko stało się zbyt prędko, że trzeba sprawę przemyśleć, trochę ochłonąć? Nie pozwól, by jakieś niejasne obawy rzuciły cień na Twoje szczęście. Rozmawiajcie, poznajcie się lepiej. Nie wycofuj się "rakiem". Obawy o przyszłość okażą się niepotrzebne, ciesz się.

LEW - W lipcu pora na porządki w uczuciowych sprawach. Zrezygnuj ze wszystkiego, co okazało się pomyłką. Jeśli na dnie Twego serca ukryły się jakieś złe wspomnienia, niepotrzebne kompleksy - zrób, czym prędzej solidny przeciąg, bo w sierpniu... planety sprzysięgły się, by Ci pomóc. Powietrze stanie się naelektryzowane od erotycznych fluidów. Nowa znajomość zacznie się od silnego przyciągania. Nie wmawiaj sobie, że to tylko flirt. Daj się unieść miłości, niech zrobi Ci cudowną niespodziankę.

PANNA - Spójrz w lustro, bo teraz właśnie masz doskonałe wyczucie stylu. Warto pomyśleć o zmianie dekoracji. Romansowe nastawienie zwabi kogoś, kto nadaje na tej samej fali, gdy zdecydujesz się ujawnić bardziej zmysłową i gorącą cząstkę swej natury. W sierpniu romantyczne nastroje troszkę zbledną, zaś planety postarają się o to, byś upewniła się, czy wybrałaś dobrze, ale małe przeszkody uczynią tylko smak szczęścia bardziej słodkim. Może krótkie rozstanie uświadomi Ci, że… jesteś zakochana?

WAGA - Lipiec będzie przygrywką do tego, co ma się zdarzyć w przyszłości. Dlatego, nawet jeśli ktoś Ci się spodoba, nie angażuj się pochopnie. Pierwsze wrażenie bywa mylące. Romanse dla zabicia czasu nie mają przed sobą perspektyw. W sierpniu wygrasz kosmiczny plebiscyt popularności! Planety obiecują Ci powodzenie u płci przeciwnej, niewykluczone, że będziesz miała nie jednego, ale kilku adoratorów. W takiej sytuacji jedynie Twoje serce potrafi wskazać właściwy kierunek. Zaufaj mu, nie kalkuluj. Po prostu kochaj.

SKORPION - W lipcu Mars stymulować będzie seksualną stronę Twego życia uczuciowego. Dla związków, w których barometr uczuć pokazuje dobrą pogodę, będzie to czas wielkich namiętności, sprawdzić się może również stara zasada, że kto się lubi - ten się czubi. W sierpniu powinnaś oprzeć się pokusie, by nadmiernie kontrolować partnera. Nie łap go za słówka, nie rozliczaj z każdych pięciu minut. Choć ponoć nie ma miłości bez zazdrości, jest ona w stanie zniszczyć związek, tym bardziej gdy chodzi o uczucie, które dopiero wykiełkowało…

STRZELEC - W lipcu warto zachować mały dystans, poprzestać na uprzejmości? Zaczekaj przynajmniej, aż serce wyśle jakiś jednoznaczny sygnał. W sierpniu szykują się sercowe przetasowania. Te uczucia, które były tylko słomianym ogniem, wypalą się, na ich miejsce pojawią się nowe. Te Strzelce, które wciąż bronią swojej niezależności, chyba będą musiały skapitulować. Niektóre z Was zdecydują się na małżeństwo. Miłość, która narodzi się w maju, pochłonie Cię bez reszty. Jeśli myślisz, że to tylko flirt, czeka Cię spora niespodzianka.

KOZIOROŻEC - W lipcu Twoją uwagę zwróci ktoś, kto na pozór wcale do Ciebie nie pasuje. Mimo wszystko warto zawrzeć tę znajomość. Nie uprzedzaj się. To właśnie różnice mogą okazać się magnesem przyciągającym Was ku sobie, a spotkać się w połowie drogi będzie bardzo miło. Okaże się, że w wielu sprawach rozumiecie się doskonale, zaś fizyczna atrakcyjność jest równie mocną stroną związku. Znajomość rozwijać się będzie spokojnie i bez wstrząsów. Zanim skończy się lato - stwierdzicie, że nie możecie się bez siebie obyć.

WODNIK - W lipcu Mars czyni Twój temperament aż nazbyt wybuchowym, nie wróżąc trwałych uczuć. Co najwyżej zapłoniesz słomianym ogniem, a może nawet spalisz sobie skrzydła? Za to w sierpniu korzystasz z wyjątkowej pomocy planet. Twoje spojrzenie nabierze blasku, ruchy gracji i nawet drobne wady ( któż ich nie ma!?) staną się zaletami. Jakby na zamówienie, na horyzoncie pojawi się ktoś piękny, młody i bogaty… Błyskotliwa rozmowa okaże się wstępem do bliższej znajomości. Zakochasz się ze wzajemnością.

RYBY - Niejedna sympatia przerodzi się teraz w coś znacznie poważniejszego, poznasz także nowe osoby. Co sądzisz o miłości od pierwszego wejrzenia? Bądź przygotowana i na takie rewelacje, a choć proponowanie randki prosto z mostu nie jest w Twoim stylu, warto mieć refleks! W lipcu przyhamuj. Apetyt na przygody plus nie najlepsze rozeznanie w sytuacji równa się ryzyko pomyłki. Może więc będzie lepiej, jeśli w sierpniu romans, na który masz ochotę, rozegra się tylko w Twojej bujnej wyobraźni?