Małgorzata Foremniak - aktorka
Wiem tylko tyle, że chcę się wygrzać w ciepłym, najlepiej egzotycznym klimacie. Bo ja naprawdę potrzebuję słońca, nadmorskiej plaży i palm, żeby totalnie wypocząć i o wszystkim zapomnieć. Ale dopiero w drugiej połowie sierpnia znajdę czas, żeby w ogóle się zastanowić, dokąd pojadę. Póki co - w czerwcu i lipcu - intensywnie pracuję. Akurat nagrywamy kolejną serię odcinków "Kto tu rządzi" i to zajęcie całkowicie mnie pochłania.

Magdalena Różdżka - aktorka
Jeśli w wakacje będę miała chwilę czasu, to posiedzę na balkonie (śmiech). Bo poza tym będę bardzo zapracowana. Niedługo zaczynamy kręcić trzecią część "Oficerów", co potrwa do Bożego Narodzenia, a w przerwach będę grała w filmie "Lady" Skoneckiego i Saramonowicza. Wyjeżdżam też na 10 dni do Grecji, ale nie po to, żeby wypoczywać, tylko grać w jeszcze jednym w filmie. I nie mam żadnej nadziei, że uda mi się wyskoczyć nad morze albo pozwiedzać, bo występuję w każdej scenie i wiem, że od rana do wieczora będę na planie. Po prostu nie mam w tym roku wakacji.

Marcin Hakiel - tancerz, zwycięzca - z Katarzyną Cichopek - II edycji Tańca z gwiazdami, obecnie partner życiowy aktorki
Oboje, z Kasią Cichopek, intensywnie pracujemy w te wakacje. Trzeba się zdecydować, czy chce się wykorzystać swoje 5 minut i - korzystając z tej popularności - zrobić jak najwięcej, czy odpoczywać. My z Kasią chcemy się przyłożyć do pracy, a odpoczywać po 40-tce, na własnej wyspie (śmiech). Kasia ma aż do końca lipca zdjęcia w serialu "M jak miłość", potem jeszcze inne plany zawodowe, a ja właśnie kończę studia i przygotowuję się do magisterki. To już wystarczająco dużo zajęć. Ponadto otworzyliśmy już dwie szkoły tańca, w Warszawie i Poznaniu, a więc jest czego pilnować w czasie tych wakacji.Dominika Figurska - aktorka
Oczywiście, że wyjeżdżam na wakacje! Planuję dwa miesiące wypoczynku, z całą rodziną, chociaż obawiam się, że jakieś obowiązki zawodowe mogą skrócić ten czas. Ale na pewno nie zrezygnujemy z chwili wytchnienia. Najpierw pojedziemy na Mierzeję Wiślaną, gdzieś w okolice Krynicy Morskiej. To tam - w pobliżu morza - odnajduję moje klimaty. A potem wybieramy się w góry - do Zakopanego. Cały nasz urlop chcemy spędzić w Polsce, w tych rejonach, które znamy, lubimy i w których czujemy się dobrze.