Brudne naczynia, stos niewyprasowanych ubrań, półki uginające się od nadmiaru kurzu. Tak wygląda dom, w którym domownicy toną w bałaganie. Już od 12 maja "Perfekcyjna Pani Domu" zrobi z nimi porządek.

Niestety, nie zrobi niczego za Ciebie - raczej doradzi, jak sprawnie i szybko doprowadzić dom do czystości. A wbrew pozorom nie jest to łatwe, o czym przekonają się widzowie po krótkim kursie Anthei Turner. Według niej, kluczem do sukcesu jest właściwe rozplanowanie zajęć. Anthea pokaże, jak zorganizować dom, by łatwo w nim było sprzątać, i - co najważniejsze - jak utrzymywać porządek.

W każdym odcinku pojawią się dwie osoby. Program zaczyna się od praktycznego kursu prowadzenia domu. Nauka dotyczy nie tylko utrzymywania w nim porządku, ale również przygotowywania posiłków i wydawania przyjęć. Kurs trwa dwa dni. Później bohaterowie programu wracają do swoich mieszkań i muszą zastosować się do udzielonych rad i wskazówek Anthei. Pod koniec tygodnia ekipa filmowa odwiedza ich ponownie, aby sprawdzić, czy poprawili wygląd swoich domostw.

Pierwsze spotkanie z wzorową panią domu zobaczymy w TVN Style już 12 maja o godzinie 17:30.