"Balsam dla duszy dziewczyny" to powrót do młodzieńczych wspomnieć, kiedy problemem był pierwszy biustonosz, a największą przyjemnością przytulanie się do pluszowego misia. Z tą książką przypomnisz sobie pierszy pocałunek i pierwszą miłość.
Jack Canfield, Irene Dunlap, Patty Hansen, Mark Victor Hansen "Balsam dla duszy dziewczyny", Wydawnictwo Rebis.
przeczytaj fragment›››Wirginia Woolf była wyjątkową kobietą. Jedni ją uwielbiali, inni nazywali dziwaczką. "Chwile wolności. Dziennik 1915-1941" to nie tylko historia jej życia, problemów, cierpienia i choroby. To również obraz Londynu sprzed niemal wieku - nocnych klubów, modnych pubów i... mrocznych tajemnic artystycznego światka. Coś dla pań, które lubią książki z wyższej półki.
Wirginia Woolf "Chwile wolności. Dziennik 1915-1941", Wydawnictwo Literackie.
przeczytaj fragment›››
"Chłopiec w pasiastej piżamie" Johne'a Boyne'a to wzruszająca historia dziewięcioletniego Brunona, syna komendata obozu koncentracyjnego. Chłopiec próbuje wytłumaczyć sobie dziwność otaczającego go świata. Bo jak zrozumieć to, co dzieje się za drutem kolczastym?
"Chłopiec w pasiastej piżamie" Johne Boyne, Wydawnictwo Literackie.
przeczytaj fragment›››Oto Sinatra jakiego nie znacie! "Sinatra. Miłość, muzyka, mafia" - portret nie tylko wybitnego artysty, ale też niespełnionego kochanka. Takiej namiętności jaką Frank żywił do Avy Gardnem można tylko pozazdrościć!
Anthony Summers, Robbyn Swan, "Sinatra. Miłość, muzyka, mafia, wyd. Twój Styl.
przeczytaj fragment›››