Życie bez facetów byłoby nudne, ale czasami chciałybyśmy spędzić wieczór tylko w gronie swoich najbliższych przyjaciółek. Z nimi zawsze jest wesoło - każda ma mnóstwo opowieści i ploteczek. Można im wszystko powiedzieć, poradzić się, popłakać, oglądając komedię romantyczną czy też pośmiać z rzeczy, które - zadziwiające - nigdy nie bawiły naszych facetów.

To, że babski wieczór to dobry pomysł na miłe spędzenie czasu, potwierdza Magdalena Kumorek: "Bardzo lubię takie wieczory. Kiedy tylko mam okazję, to chętnie biorę w nich udział. Ustalamy wtedy z koleżankami, jak spędzić ten czas - czy lepszy będzie tym razem wieczór filmowy, czy też długie rozmowy przy lampce wina".

O czym panie rozmawiają podczas takich wieczorów? "Oczywiście głównie o facetach" - zdecydowanie odpowiada Dorota Naruszewicz. "Babski wieczór to dla mnie dobra zabawa z moimi najlepszymi przyjaciółkami: długie rozmowy, zwierzenia. I oczywiście dobre jedzenie".

Pomysł na spędzenie czasu z najlepszymi koleżankami podoba się też Aleksandrze Woźniak: "To dobra okazja, żeby się spotkać z przyjaciółkami. Taki babski wieczór sprzyja szczerym rozmowom, które najczęściej dotyczą, oczywiście, mężczyzn. Ja jednak rzadko spędzam w ten sposób czas. Lubię spotkać się z przyjaciółmi, ale nie przeszkadza mi, jeśli moje koleżanki przychodzą ze swoimi mężami".

Babski wieczór można zorganizować w domu lub umówić się z koleżankami na wspólne wyjście. Najważniejsze, by było to sprawdzone grono, a wtedy zabawa na pewno się uda.

A jakie są Wasze sposoby na udany babski wieczór? Zapraszamy na nasze forum.