Kasia Cerekwicka jest wysoka. Mimo to śmiało przyznaje: "Wolę wyższych mężczyzn. Mogę się przy nich poczuć jak taka mała kobietka. A przecież każda kobieta chciałaby się czasami wesprzeć na silnym męskim ramieniu". Piosenkarka zaraz jednak dodaje, że spotykała się kiedyś z mężczyzną trochę od niej niższym. Czy miało to jakieś znaczenie? Cerekwicka odpowiada zdecydowanie: "Prawdziwa miłość nie widzi żadnych różnic".

A co na to panowie? Wzrost nie jest istotny dla Andrzeja Krzywego, który przyznał się nam, że choć zawsze był niższy od swoich kolegów nigdy nie miał z tego powodu żadnych kompleksów. Nigdy też wzrost nie był dla niego problemem. "Niski ma lepiej, bo zawsze może schować się w tłumie, a tego wysokiego zawsze widać” - tłumaczy piosenkarz. "Wydaje mi się, że osoby niskie mają też większe poczucie humoru" - dodaje, a w jego głosie słychać... śmiech.

Zdaniem Andrzeja Krzywego w związkach wzrost nie ma znaczenia. Ważniejsze są intelekt, poczucie humoru i pogoda ducha. Poza tym niski mężczyzna, by zwrócić na siebie uwagę kobiety musi się o nią bardziej starać, a dzięki temu ma szansę zyskać w jej oczach jeszcze więcej.

I coś w tym jest. Choć tęsknimy za wysokim i dobrze zbudowanym księciem z bajki, to i tak w końcu okazuje się, że wzrost nie ma znaczenia. Bo która z nas nie wzdycha do Toma Cruise'a?