Kylie MInogue
KSIĄŻKI:


• Dla pań o mocnych nerwach. "Niebezpieczne kobiety" to zbiór siedemnastu opowiadań kryminalnych. Bohaterkami są fascynujące femme fatale i uwodzicielskie czarne charaktery płci pięknej, stworzone przez najwybitniejszych pisarzy, m.in. Michaela Connelly'ego, Jeffery'a Deavera czy Joyce Carol Oates.

• Świetna, odprężająca lektura do poczytania w wolnych chwilach! "Panna Samotne Serce" Sébastien Ortiz to klasyczne romansidło w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jeśli szukasz miłości jak główna bohaterka, na pewno znajdziesz w tej książce kawałek siebie.

• Obowiązkowa pozycja na półce każdej damy! Z książki "Jak się nie ubierać" Susannah Constantine i Trinny Woodall dowiesz się, co i jak w sylwetce wyeksponować lub zatuszować . Wskazówki, rady, opisy i dużo zdjęć - jak na dobry poradnik przystało.


KINO:

• Refleksyjne kino dla pań, które lubią misterne intrygi i dworskie romanse. Tym razem w wersji chińskiej. "Cesarzowa" z Gong Li w roli głównej to film bajecznie kolorowy i poruszający.

• Jesteś zmęczona mijającym tygodniem? Znakomicie odpoczniesz przy komedii romantycznej "Prosto w serce" z Hugh Grantem i Drew Barrymore w rolach głównych. Będzie lekko i śmiesznie, zwłaszcza kiedy Hugh zacznie śpiewać jako gwiazda z lat 80. Do tego oczywiście gorący romans w tle.

• Film, o którym będziesz myśleć długo po wyjściu z kina. Oczekiwany od kilku miesięcy obraz Milosa Formana "Duchy Goi" to nie tylko biografia wybitnego malarza. To przede wszystkim zapadająca w pamięć opowieść o losie, który brutalnie potrafi zadrwić z człowieka. Warto zobaczyć ten film także dla Natalie Portman, która na ekranie wypada fantastycznie jako modelka Goi.


DVD:


• Dobra wiadomość dla melomanek i wielbicielek Agnieszki Holland. Możecie już obejrzeć na DVD "Kopię mistrza". Świetna muzyka, toksyczny związek uczennicy z mistrzem i przepiękna sceneria XIX-wiecznego Wiednia to gwarancja rozrywki na wysokim poziomie.

• Planujesz filmowy wieczór z facetem, ale nie masz ochoty na kolejny film akcji? Zaproponuj mu "Klik: i robisz, co chcesz", a na pewno nie będziecie się nudzić. Adam Sandler z pilotem, który zmienia wszystko, na co jego właściciel ma ochotę, jest naprawdę rozbrajający. Czyli zabawa gwarantowana!


MUZYKA:

• Na tę płytę czekały wszystkie miłośniczki rocka! "The Best Rock Ballads...Ever!" to kompletna składanka najpiękniejszych rockowych ballad, jakie kiedykolwiek powstały. Wystarczy wymienić takich wykonawców, jak Genesis, Depeche Mode, Nick Cave, The Scorpions, Santana i Lenny Kravitz, i już chce się słuchać.

• Norah Jones ma nową konkurentkę! "Joyful" czarnoskórej artystki Ayo to nostalgiczny, nastrojowy album. Idealny na weekendowe wieczory we dwoje.

Carice van Houten
WYDARZENIA:


• Mistrzowie stepowania znów są w Polsce. Jeśli jeszcze nie widziałaś Rhythm of the Dance na żywo, to masz okazję, żeby to nadrobić. Przystojni irlandzcy tancerze właśnie rozpoczęli trasę. 19 marca zatańczą w Kielcach, a potem będzie można ich zobaczyć w Łodzi, Bielsku Białej, Krakowie, Warszawie i Bydgoszczy.

• Magia błyskotek bliska jest chyba każdej kobiecie. Jeśli też lubisz biżuterię, to na pewno docenisz wystawę "Magia złota" w Muzeum Narodowym w Warszawie. Tyle złota w jednym miejscu na pewno jeszcze nie widziałaś!