Po czym poznać, że mu na tobie zależy?

Anna Posiecka | 2009-06-15 16:59 | Aktualizacja: 01:29
Po czym poznać, że mu na tobie zależy?

Po czym poznać, że mu na tobie zależy? (Fot. Tim Osborne PhotographyShutters / Inne)

Czasy się zmieniają i dzisiaj nie wszystkim kobietom zależy na założeniu białego welonu i popędzeniu z ukochanym przed ołtarz. Nie wszystkim... ale wiele ma nadal nadzieję, że to jednak kiedyś zrobi. Jakie znaki w zachowaniu faceta świadczą, że zamierza uczynić cię swoją prawowitą małżonką?
Zanim jednak weźmiemy z naszym ukochanym ślub, warto by było poczekać na oficjalne oświadczyny. Czasami jednak nie masz pojęcia, czy w ogóle do nich dojdzie – mężczyźni to najbardziej tajemniczy gatunek spotykany w przyrodzie.... Bo nigdy nie wiesz, jakie zamiary ma facet, z którym dzielisz stół, łoże, a niejednokrotnie już nawet zobowiązania kredytowe. Jest 5 znaków, które świadczą o tym, że już niedługo nie będziesz się nazywała jego konkubiną, tylko oficjalną narzeczoną.

JEŚLI ON TAK ROBI, TO ZNACZY...

1.Ukochany snuje długoterminowe plany, i to wspólne. Jeśli chętnie rozmawia z tobą o kupnie nowego samochodu albo – jeśli jeszcze nie macie – wspólnego mieszkania, to ani chybi znak, że jesteś dla niego kimś więcej, niż tylko “dziewczyną”

2.Widzi w tobie matkę swoich dzieci, a jego ulubioną rozrywka jest wymyślanie imion potomków. To chyba najważniejszy sygnał, że ma zamiar włożyć na twój palec obrączkę

3.Zaczyna dokonywać poświęceń w imię wspólnej przyszłości. Przykład? Dość drastyczny: zamiast zainwestować w nowe Playstation, odkłada tę kwotę na jakiś ważny, wspólny wydatek. Uwierz: to naprawdę szlachetny gest!

4.Zaczyna nagle interesować się cenami pierścionków z diamentami. A gdy chodzicie po mallu, to zatrzymuje się przy wystawie jubilerskiej i długo kontempluje nowe modele tyc złotych cudeniek. Coś się w takim razie kroi...

5.Zaprzyjaźnił się z twoją rodziną, a nawet spędził z nimi ostatnie święta. I nie przeszkadza mu, że twój tata zanudza go opowieściami z czasów swojej działalności w opozycji, a mama wpycha do gardła kolejny kęs potrawki z kurczaka, za którą nie przepada.

________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Trzeba zabić tę miłość
>>> Nasza największa tajemnica seksualna
>>> Kobiety brzydzą wąsy i braki w uzębieniu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

zdjęcie autora

Autorem tekstu jest

Anna Posiecka

Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV