W rankingu na najbardziej seksowne zagraniczne gwiazdy zwyciężyła krągła Kate Winslet, wyprzedzając również zaokrąglone Kelly Brook, Hale Berry i Megan Fox. Zastanawialiśmy się: czy moda na tzw. kobiece kształty dotarła też do naszego kraju? Która z polskich gwiazd ma najbardziej pożądane ciało?

Chcieliśmy znać wasze zdanie z jeszcze jednej przyczyny: zastanawiamy się bowiem, czy w naszym kraju także panuje wszechobecna moda na bardzo szczupłe sylwetki. Co prawda żadna z preznentowanych przez nas polskich gwiazd nie ma anoretycznej sylwetki, jak Keira Knightley czy Victoria Beckham, ale w zestawieniu znalazły się panie, którym złośliwi cały czas przypisują nadwagę. Oto nasze wielkie zwyciężczynie i wielkie przegrane:

czytaj dalej...


Okazało się, że nasi internauci preferują smuklejsze, bardziej zwiewne figury. Zdecydowanymi zwyciężczyniami naszego zestawienia zostały bowiem Anna Przybylska i Dorota Gardias-Skóra. Obie panie wyraźnie pokonały inne rywalki zdobywając po 22 proc. głosów. Obie mają delikatne i smukłe ciała – choć nie pozbawione kobiecych zaokrągleń. Kuse kreacje Doroty w „Tańcu z Gwiazdami” i gorące sesje Ani do „Playboya” jak widać zapadły w pamięć widzów i czytelników… Gratulujemy zwyciężczyniom!

czytaj dalej...


Podobny typ figury ma trzecia na podium Alicja Bachleda-Curuś. Wybranka Colina Farrella i jedna z najgłośniejszych ostatnio polskich gwiazd zdobyła 14 proc. głosów. Ali nie można odmówić imponującego przy jej drobnej sylwetce biustu i kobiecych proporcji talii do bioder. Nie da się jednak ukryć, że aktorka, pomimo, że niedawno została mamą, jest posiadaczką bardzo szczupłej figury.

czytaj dalej...


Zamorski trend upodobania do bardziej „kobiecych” kształtów widać dopiero na czwartym miejscu. Zdobyła je z wynikiem 10 proc. głosów Joanna Liszowska. Gwiazda jeszcze niedawno rozpalała wyobraźnię mężczyzn, jednak ostatnio jakby o niej ciszej… Czy stąd dopiero czwarta pozycja? A może zmiana image w postaci skrócenia i przyciemnienia włosów nie wyszła Joasi na zdrowie?

Próbowaliśmy wyjaśnić tajemnicę sukcesu zwyciężczyń naszego rankingu. Nie do końca nam się to udało, gdyż, jak się okazuje, same gorące sesje dla „Playboya” i taniec w seksownych kreacjach w „TzG” nie wystarczą… Widać to na przykładzie Anny Muchy, która pomimo tych starań w rankingu uplasowała się dopiero na piątej pozycji z wynikiem 9 proc. głosów. Czego brak Ani? Może wdzięku i delikatności? Tych cech pierwszym na podium nie można odmówić.

czytaj dalej...
Jak pokazały kolejne miejsca rankingu, nie przemawia do nas ani zbytnia skromność ani zbyt wyzywający image. Miłe i skromne Joanna Brodzik i Kasia Cichopek zdobyły odpowiednio 5 i 3 proc. głosów. Również 5 proc. wskazań ma na swoim koncie Doda – bez wątpienia atrakcyjna gwiazda prawdopodobnie przesadziła z wulgarnością w stroju.

NAJSEKSOWNIEKSZE POLSKIE FIGURY (pełne zestawienie):


Dorota Gardias-Skóra – 22 proc. Anna Przybylska – 22 proc. Alicja Bachleda-Curuś – 14 proc. Joanna Liszowska – 10 proc. Anna Mucha – 9 proc. Edyta Herbuś – 7 proc. Doda – 5 proc. Joanna Brodzik – 5 proc. Kasia Cichopek – 3 proc. Edyta Górniak – 3 proc.