• ~matkakochana
    2013-12-01 08:59
    ROB SOBIE CZLOWIEKU JEDEN Z DRUGIM OZDOBY Z KREPINY I KOLOROWEGO PAPIERU I DAJ ZYC INNYM JAK CHCA...SAME MADRALE W TEJ NASZEJ POLSCE...
  • ~baska
    2013-12-01 11:28
    Okropne!lSwiece,zielone galazki jodly,suszona jarzebina,dzika roza,glog,ostrokrzew.Z tych skladnikow mozna zrobic piekne dekoracje.
  • ~Gosc
    2013-11-30 18:02
    mamy jeść ozdoby? bo to nie stół tylko pojemność talerzy jest dekorowana, komuś odbiło!
  • ~gość
    2013-11-29 19:34
    Święta choinki, karpia i badziewiastych ozdóbek.
  • ~mania
    2012-12-10 15:12
    No a gdzie miejsce na jedzenie? Zagracić stół to jest bardzo łatwo... no chyba że podziwiamy i nic nie jemy , jeśli tak to ok.!
  • ~ada
    2013-11-29 13:42
    świeczka w filiżance (jeszcze okrągła, żeby wyjąć trzeba przechylić, czyli wcześniej zgasić i polać się woskiem, albo czekać) jak na kolację to dziwny pomysł.
  • ~kucharz
    2013-12-01 15:24
    a gdzie postawis jedzenie? Jak jesc? Chyba przy drugim stole? cos mi sie wydaje, ze dekorator tak sie zapedil z dekoracjami, ze o Swiatecznych potrawach zapomnial.
  • ~sam
    2013-12-01 18:13
    wszystko kiczowate chinskie barachlo.
  • ~busia
    2014-12-18 15:45
    Tylko gdzie na tak udekorowanym stole jest miejsce na żłóbek, na sianko, na opłatki gdzie jest miejsce na potrawy?? przesyt nie jest fajny - mnie się to nie podoba. Ja lubię skromność... A takie pytanie do autora (ki) stołu ze zdjęcia nr 4: Jeśli zechcę użyć płaskiego talerza, to gdzie mam położyć "łańcuch" z kulek, albo gdzie przestawić filiżankę ze świecą, gdzie położyć ręce, skoro obok talerza są bańki?? BEZ GŁOWY...
  • ~POdode
    2014-12-27 11:44
    Jeść się chce, a tu sznurkiem obwiązane sztućce. Dobrze, że nie przymocowane łańcuchem!