• ~lala
    (2015-06-01 11:01)
    ha ha ha - czyżby jakaś małolata układała te pragnienia, z kobiecymi pragnieniami to się ma nijak !
  • ~czepiajew
    (2015-06-01 14:16)
    jak to w zwyczaju tv reporterek - " tak naprawdę" to tylko 1 punkt w kwestii opłat.
    a serio, jak facet zaczyna spełniać i eksperymentować to może być pewny, że w odpowiedniej chwili okaże się być zbokiem, molestowiczem, gwałcicielem !
  • ~misha
    (2015-06-01 11:22)
    To raczej są męskie marzenia o kobiecych pragnieniach. Czy tą listę układał mężczyzna czy kobieta? :)
  • ~OKu
    (2015-06-01 13:41)
    Mężczyzno, upewnij się najpierw, czy jednak nie boli ją głowa i to tak strasznie...
  • ~ilona
    (2015-06-01 23:15)
    Do buziaczka, w kakałko, paluszek do buziaczka, batem po pupinie, a finisz na twarz, Marzenie każdej polski.
  • ~Nie sluchac kobiet
    (2015-06-02 01:58)
    Moja mi raz powiedziala
    Zebym wlazl na szafe
    I na nia skoczyl
    Skoczylem I jaja sobie rozbilem
  • ~inteligent
    (2015-06-04 11:12)
    Az wstyd, zeby jedna z nielicznych ogolnopolskich gazet prezentowala swoim czytelnkom takie obrzydliwe bzdury. O.K. Polacy sa glupi i zdemoralizowani, lecz dlatego nalezy zaoferowac im cos pozytywnego, zamiast jeszcze bardziej ich niszczyc.
    Szczegolnie smutne jest to, ze np.Kosciol katolicki w Polsce obarczony jest niska, stadna, polska kultura gawiedzi i np.Radio Maryja mocno oglupia swoich sluchaczy powtrzajac ciagle wielokrotnie "zdrowaski", co jest zenujace. Skad normalny Polak ma czerpac wartosci? Teraz mit pajaca Dudy ma zmienic tak oglupione spoleczenstwo polskie ?
  • ~żona
    (2016-04-01 15:05)
    hahaha Nie no jak to czytam tak się śmieje mój Mąż sto razy to słyszał,pięćset razy zrobił,eksperymenty,pieszczoty,zabawa i świetny sex-kwintesencja naszego cudownego małżeństwa-czy tą liste robiono z zakonnicami :)