• ~ona 43 l
    (2015-01-18 14:12)
    " zabijam " faceta powiedzeniem " zrób mi fisting" bo Twój " kuta .." jest malutki .
  • ~kochanek
    (2015-01-18 14:08)
    Jasne jak kochanka do mnie mówi " zerżnij mnie ostro w pipe, i popraw analnie to jest ok ?
  • ~hulaka
    (2015-01-17 13:57)
    Jakieś źródła? Że rzeczywiście wbrew sobie?
  • ~Kbhty
    (2015-01-17 13:01)
    Dobrze, że Pan redaktor o tym napisał, teraz wiem jak mam postępować z żona i kochanką, primo " akrobatyka", sekundo " ręczne sterowanie.
  • ~dominator
    (2015-01-17 10:48)
    swietny artykul, wrecz genialny (oczywiscie jesli rozpatrywac jako komedie)
    najbardziej rozbawil mnie tekst
    Co kobiety robią w łóżku wbrew sobie?
    4. Godzą się, by mężczyzna w trakcie seksu oralnego mocno trzymał głowę kochanki, przyciskał ją i w ten sposób "sterował" tym, co się dzieje.
  • ~margo
    (2015-01-17 18:40)
    Sami mężczyźni wypowiadają się na forum.Nie wierzą.
  • ~zelek_akuku
    (2015-01-18 10:14)
    Jedna z prawd, jednak nie za bardzo wiem co o tym myslec, gdyz zdarzyly mi sie przypadki iz to kobita kazala sie do siebie wulgarnie wyrazac wiec wymyslalem wbrew sobie gdyz rzadko przeklinam, rozne ponizajace okreslenia typu motyla noga kurcze.. etc, zdarzylo sie iz kobieta wprost szalala gdy wlasnie po klotni bylem agresywny i chodzila ze dwie godziny z rozmaslonymi oczami molestujac mnie przy tym. Takie prawdy jak te
  • ~Mental
    (2015-01-18 06:23)
    Pozwalają partnerowi myśleć, że seks analny sprawia im równie wiele przyjemności, co jemu.

    Wynika z tego, ze gdyby partner w czasie seksu oralnego nie myslal że seks analny sprawia kobiecie równie wiele przyjemności, co jemu to wszystko byloby okay...
  • ~logomin
    (2015-01-19 04:23)
    Seks analny powoduje nieuchronnie zapalenie prostaty a pozniej nerek, kobieta ciagnac druta naraza sie na zarazenie wirusem bardzo niebezpiecznym dla zdrowia.
  • ~nbv
    (2015-01-19 06:31)
    moja dziewczyna sama wprost namawia mnie do wyzej opisanych zachowan hahaha