• ~ona 43 l
    2015-01-18 14:12
    " zabijam " faceta powiedzeniem " zrób mi fisting" bo Twój " kuta .." jest malutki .
  • ~kochanek
    2015-01-18 14:08
    Jasne jak kochanka do mnie mówi " zerżnij mnie ostro w pipe, i popraw analnie to jest ok ?
  • ~hulaka
    2015-01-17 13:57
    Jakieś źródła? Że rzeczywiście wbrew sobie?
  • ~Kbhty
    2015-01-17 13:01
    Dobrze, że Pan redaktor o tym napisał, teraz wiem jak mam postępować z żona i kochanką, primo " akrobatyka", sekundo " ręczne sterowanie.
  • ~dominator
    2015-01-17 10:48
    swietny artykul, wrecz genialny (oczywiscie jesli rozpatrywac jako komedie)
    najbardziej rozbawil mnie tekst
    Co kobiety robią w łóżku wbrew sobie?
    4. Godzą się, by mężczyzna w trakcie seksu oralnego mocno trzymał głowę kochanki, przyciskał ją i w ten sposób "sterował" tym, co się dzieje.
  • ~margo
    2015-01-17 18:40
    Sami mężczyźni wypowiadają się na forum.Nie wierzą.
  • ~zelek_akuku
    2015-01-18 10:14
    Jedna z prawd, jednak nie za bardzo wiem co o tym myslec, gdyz zdarzyly mi sie przypadki iz to kobita kazala sie do siebie wulgarnie wyrazac wiec wymyslalem wbrew sobie gdyz rzadko przeklinam, rozne ponizajace okreslenia typu motyla noga kurcze.. etc, zdarzylo sie iz kobieta wprost szalala gdy wlasnie po klotni bylem agresywny i chodzila ze dwie godziny z rozmaslonymi oczami molestujac mnie przy tym. Takie prawdy jak te
  • ~Mental
    2015-01-18 06:23
    Pozwalają partnerowi myśleć, że seks analny sprawia im równie wiele przyjemności, co jemu.

    Wynika z tego, ze gdyby partner w czasie seksu oralnego nie myslal że seks analny sprawia kobiecie równie wiele przyjemności, co jemu to wszystko byloby okay...
  • ~logomin
    2015-01-19 04:23
    Seks analny powoduje nieuchronnie zapalenie prostaty a pozniej nerek, kobieta ciagnac druta naraza sie na zarazenie wirusem bardzo niebezpiecznym dla zdrowia.
  • ~nbv
    2015-01-19 06:31
    moja dziewczyna sama wprost namawia mnie do wyzej opisanych zachowan hahaha