• ~Grey
    2015-01-11 15:07
    Re kotek .Masz rację dlatego też kobiety powinny im pomagac aby nie niszczyć mebli.To jest tak jak w tym dowcipie.
    Kobieta wchodzi do kuchni i widzi jak jej mąż tzrepie małego ,podchodzi bez słowa bierze do ust on zakańcza wytryskiem w ustach dziekuje a ona idze do łazienki .Opowiedziała to swojej koleżance na co tamta.No wiesz i po co tak zrobiłas.po to ze wolę wypłukac usta niż sprzątać całą kuchnię. teraz wiesz dlaczego.
  • ~Tadeusz
    2015-01-13 08:19
    Zawsze zastanawiałem się dlaczego jak kupują ogórek szklarniowy tak dokładnie go oglądają.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-01-11 10:25
    a moja koza używa mojego wielkiego różowego penisa !
  • ~I am Turecki
    2015-01-11 23:54
    Jak jestem w trasie po gejoskich saunach to Moja do penetracji najlepiej urzywa moje swyschniete gunwo jak do mnie teskni. Ma ruzne modele co trzyma w etui po ruzancach
  • ~Henryk
    2015-01-11 21:33
    Moja stara pcha sobie trzonek od motyki w swoją szparę.
  • ~Gościu
    2015-03-09 13:55
    To ja mam też kilka pomysłów:
    1. Końcówka robocza młota do kruszenia betonu
    2. Lina nośna kolejki na Kasprowy Wierch
    3. Fragment kabla energetycznego do zasilania średniej wielkości miasta
    4. Miednica
    5. Pień do rąbania drewna
    6. Rura zjazdowa z Aquaparku
    itd, itp. Parę jeszcze takich i artykuł gotowy :)
  • ~as
    2015-01-11 17:33
    najczesciej uzywaja prysznica i to podobno sie sprawdza 100% tak mi moja znajoma mówiła zaden wibrator ciepla woda na kliter
  • ~Asia