• ~Tadeusz
    (2015-01-13 08:19)
    Zawsze zastanawiałem się dlaczego jak kupują ogórek szklarniowy tak dokładnie go oglądają.
  • ~Grey
    (2015-01-11 15:07)
    Re kotek .Masz rację dlatego też kobiety powinny im pomagac aby nie niszczyć mebli.To jest tak jak w tym dowcipie.
    Kobieta wchodzi do kuchni i widzi jak jej mąż tzrepie małego ,podchodzi bez słowa bierze do ust on zakańcza wytryskiem w ustach dziekuje a ona idze do łazienki .Opowiedziała to swojej koleżance na co tamta.No wiesz i po co tak zrobiłas.po to ze wolę wypłukac usta niż sprzątać całą kuchnię. teraz wiesz dlaczego.
  • ~Asia
    (2015-02-11 14:22)
    Najlepszy prócz wibratora oczywiście jest prysznic.Daje głowe że 99 % pań robi to w wannie.Ja jestam jedną z nich.Ale najlepsze są prawdziwe *************** z Łodzi jeśli ktoś ma ochote to niech zostawi tu nr tel
  • ~I am Turecki
    (2015-01-11 23:54)
    Jak jestem w trasie po gejoskich saunach to Moja do penetracji najlepiej urzywa moje swyschniete gunwo jak do mnie teskni. Ma ruzne modele co trzyma w etui po ruzancach
  • ~nestor
    (2015-01-11 20:20)
    do jasnej... dżumy, czy to NAPRAWDĘ takie ważne ? A moze to zacheta dla kobiet, aby nie starały sie o związek z mężczyzna, tylko same sobie robiły dobrze ?
    A swoją drogą... Ciało kobiety jest jak najwspanialsza orkiestra, na której można odegrać każdy, najpiękniejszy utwór muzyki poważnej, rozrywkowej, nawet hip-hop... Niestety najczęściej zdarza sie, że przychodzi taki "muzyk", który staje przy pianinie, stuka jednym palcem i chwali się, że ON GRA !!! Czemu kobiety TO akceptują ?
  • ~Henryk
    (2015-01-11 21:33)
    Moja stara pcha sobie trzonek od motyki w swoją szparę.
  • ~Gościu
    (2015-03-09 13:55)
    To ja mam też kilka pomysłów:
    1. Końcówka robocza młota do kruszenia betonu
    2. Lina nośna kolejki na Kasprowy Wierch
    3. Fragment kabla energetycznego do zasilania średniej wielkości miasta
    4. Miednica
    5. Pień do rąbania drewna
    6. Rura zjazdowa z Aquaparku
    itd, itp. Parę jeszcze takich i artykuł gotowy :)
  • ~as
    (2015-01-11 17:33)
    najczesciej uzywaja prysznica i to podobno sie sprawdza 100% tak mi moja znajoma mówiła zaden wibrator ciepla woda na kliter
  • ~Kaśka