• ~zenek
    (2014-10-18 12:58)
    Zdradzi każda jak poczuje chemie a ma pewność,że nikt się o tym nie dowie.
  • ~jam
    (2014-10-16 21:22)
    Pierwszy, zasadniczy typ kobiety zdradzającej, to ten, gdzie rozum z głowy zszedł na podbrzusze.
    Wiele kobiet tak ma.
    Niestety, niestety...
  • ~ludzik
    (2014-10-16 08:14)
    Jeśli tata lub mama zdradzała, to zdrada córki nie jest przejawem zemsty, tylko ******** w genach!
  • ~Tomek z USA
    (2016-05-26 20:04)
    ja mysle ze zdradzaja bo nie sa dowartosciowane
  • ~statystyk
    (2014-10-16 22:22)
    "Takie, które wcześniej nie miały żadnego innego partnera seksualnego" ale bzdura. Zamiast kłamać podajcie źródło. Często zdradza taka, która łykała lub łyka w swoim życiu pigułki antykoncepcyjne.
  • ~Um Potocky
    (2014-10-19 19:44)
    predyspozycje do tzw "zdrady" wykazuje kazda kobieta i kazdy mezszczyzna, jest to uwarunkowane biologicznie w naszym gatunku, im wiecej partnerow tym wieksza szansa na zwielokrotnienie potomstwa. moim zdaniem powinna byc dopuszczalna bigamia, gdyby kobieta miala 3 dzieci z trzema roznymi mezscyznami, i zyli by razem jak rodzina, wtedy kobieta moglaby calkowicie posiwcic sie wychowywaniu dzieci, gdyz 3 partnerow zapewniloby jej i jej dzieciom wiekszy dobrobyt niz 1 mezczyzna.
  • ~Rysiek
    (2014-10-16 22:48)
    Byłem na wsi na weselu (w górach) , w pewnym momencie poczułem na sobie wzrok kobiety okolo 35-40 lat która na mnie kiwneła. Podszedlem do niej a ona powiedziala idz za mną, poszlismy dwa domy dalej ,połozyla sie na na wersalce i widząc moją niepewną minę powiedziała " hukos cy nie hukos" no to zacząłem hukac. Powiem że jak sobie dzisiaj wspomne to mnie tam boli bo to było jak jazda na oklep.
  • ~Bulba
    (2014-10-17 09:18)
    Po prostu kretynki!
  • ~ProsteJakEbanie
    (2016-05-20 23:59)
    Dbaj o kobiete nie będzie zdradzac i szukac wrazen!!!!!!
  • ~krakowiak
    (2014-10-16 07:41)
    chyba dwuznacznymi... pismaku