• ~lemiesz
    (2014-10-10 14:09)
    Ten artykuł sprowadza małżeństwo do zalegalizowanej prostytucji. Czy naprawdę jest aż tak źle?
  • ~Jagna
    (2014-10-09 20:22)
    To jest tak durny tekst, jak tytuł ze słowem "odwdzięczy się" - co czyni z seksu towar do sprzedania (coś za coś - to jest najprostsza formuła handlowa) a z kobiet - prostytutki. Co za osioł to napisał? I jaki jeszcze większy głupek to opublikował?
  • ~Napiszcie.
    (2014-10-30 04:12)
    A co robil murzyn co POczestowal AIDSem POnad setke dziewczyn ?
    I co sie z nim dzieje ?
  • ~Sławomir N.
    (2014-10-26 01:23)
    Ale pojechali z tym artkułem. To ja już ******** dupczenie.
    B.T.W. Nie zapomnijcie przestawić zegarków.
  • ~dziadek W,
    (2014-10-15 19:20)
    A mój ojciec mówił tak :
    Powiedz kobiecie komplement !
    Za piewszym razem się uśmiechnie,
    Za drugim podziękuje,
    Za trzecim wynagrodzi !
  • ~Lec
    (2014-10-14 19:01)
    Obecnie sex na taką samą wartość jak wypicie browara. tylko towar deficytowy, niedostępny jest atrakcyjny, sex spowszedniał, jest wszędzie, podobnie jak jabłka, banany, czekolada, kawa. To nie jest żaden luksus, to towar powszechny i nie budzi już aż takich emocji jak kiedyś jak był "reglamentowany" a wręcz zakazany w mediach.
  • ~mir
    (2014-10-12 02:16)
    Widac ze pisała to baba ktra seks ogląda tylko w pudelku...
    Te porady, to prosta droga do zostania Misiem do pogadania, a nie samcem to rżnięcia...
    Kolejna świrnięta która sama nie pojęcia, co ją kręci
  • ~I am Turecki
    (2014-10-11 19:26)
    Kto to pisał? Zadna prostytutka jeszcze nie kazala mi sprzątać, chyba że kondona po analu bo smietdzial
  • ~chrecz
    (2014-10-10 19:27)
    G...o prawda, z tym pomaganiem w domu. Odbywa się to tak , że kobieta wyręcza się facetem do momentu, aż ten zacznie mdleć ze zmęczenia. Wtedy dopiero proponuje szybki numerek, kiedy wie , że facet zaraz uśnie.
  • ~edek60
    (2014-10-10 06:31)
    Nie potrzebuje żadnych podchodów,mam 8 cali w majtkach i złotą kartę DB.