• ~anka
    (2014-09-07 10:50)
    Ciekawe jak masturbuje się ania grodzka (penis&łechtaczka ?)
  • ~pisuradessa
    (2014-09-07 10:52)
    Nasz bezzębny prezes też ma tylko masturbacyjny, a peło mówi, że to nienormalne. Dopiero zagraniczny lekarz musi napisac prawde, że to nic takego i że to normalne. Kiedys stukał kota, ale już się z tego wyleczył.. chyba... albo to ten kot pierwsze zdechł... jakoś tak...
  • ~Roznice sa niewielkie
    (2014-09-07 13:39)
    Anatomicznie jest mala roznica pomiedzy mezczyzna a kobieta oprocz tego, ze:
    1. kobieta ma mniejszy mozg
    2. kobieta ma mniejsze pracie (lechtaczka) niz mezczyzna
    3. niezrosnieta moszne (wargi sromowe wieksze)
    4. rozwnieta macice, kiedy mezczyznie pozostala macica meska - przewod Millera
    5. kobieta ma wieksze piersi, ale rak piesi moze sie rowinac tez u mezczyzny

    Biochemicznie:
    1. kobieta ma wiecej estrogenow, ale z wiekiem wiecej testosteronu podobnie jak mezczyzna, i vice versa.
    2. kobieta ma mniej serotonicy niz mezczyzna, wiec bardziej ulega depresji

    Emocjonalnie:
    1. roznice sa wielkie, szczegolnie manipulatorstwo ikretactwo u kobiet sa cecha dominujaca

    Seksualnie:
    1. orgazm podobny, jakkolwiek u ozueblych kobiet majacych cechy meskie, czesto udawany.
  • ~kręcik
    (2014-09-07 17:03)
    Faktem jest, że niektóre z moich dobrych znajomych mają odrzutowe orgazmy i to ze wspomaganiem własnymi paluszkami w czasie wspólnej jazdy, a to mnie kręci najbardziej.
  • ~hgw
    (2014-09-07 21:03)
    ~pisuradessa2014-09-07 10:52 piszesz, ża WASZ.../// ZBOKI PO-wskie
  • ~Dorota
    (2014-09-08 09:00)
    Transwestyci, skończcie się oszukiwać - nie jesteście kobietami!
  • ~bagmon
    (2014-10-14 13:38)
    Miałem przez rok coś takiego, że dochodziłem w kilka minut, związek mi się rozpadał, wprowadziłem iqman, to mnie podniosło na nogi, a było już bardzo źle. I nie do wiary jest to, że kilka tygodni kuracji pozwaliło mi się teraz kochać tak jak za czasów kiedy miałem 20 lat!
  • ~@pisuardessa
    (2014-09-07 13:43)
    U otylych i obzartych ludzi, takich jak nasi chrabia i chrabina - wladcy Polski, defekacja zastepuje masturbacje.
  • ~cd
    (2014-09-07 13:09)
    A niektóre panie szczytują przy wręczaniu gotówki...
  • ~Taaka prawda
    (2014-09-07 16:24)
    ale się dowiedziałam!!!
    i to napisał jakiś uczony ?
    po dogłębnych badaniach?