• ~oleom
    (2014-07-19 13:06)
    Ogólnopolski dziennik,pl to szmaciana gazeta,nastawiona na niszczenie wszelkich pozytywnych informacji o Polsce,gospodarce,polakach.Niszczenie polega na niepublikowaniu pozytywów,a koncentrowanie się na kłamstwach,pomówieniach,aferach i zachęcania Polaków aby się wzajemnie pozabijali.Aby dać wyraz jak gazecie zależy na polakach,,20 % informacji dziennych to uczenie Polaków jak kopulować,pozycje,ile razy kopulować i gdzie,gazeta podpowiada najlepiej w miejsczach publicznych.
  • ~Janusz
    (2014-07-19 17:12)
    ~oleom - super wypowiedź. POPIERAM
  • ~albo celibat albo wierność
    (2014-07-19 21:03)
    seks w dzisiejszych czasach? pfuj. możliwość zakażenia się różnymi drobnoustrojami, grzybami, kiłami, HIVem, opryszczkami. widział kto kiedyś opryszczkę narządów płciowych? smród a widok taki że bierze na torsje. widział ktoś kilaka? albo grzybicę narządów rodnych kobiety? bzykajta się dalej. tylko potem zeżrecie reklamówkę antybiotyków, żeby wyjść z wenerycznych. wątroba się wam rozpuści.
  • ~silvio
    (2014-07-19 21:05)
    a ja lubię pociupciać...
  • ~Jola
    (2014-07-19 21:43)
    Kloaczne niemieckie gazety/
  • ~MYJCIE SIE DZIEWCZYNY BO NIE ZNACIE DNIA NI GODZIN
    (2014-07-19 21:59)
    JAK MOGE UPRAWIAC SEKS CZESTO
    JAK MOJA KOBIETA SIE NIE PODMYWA
    I TYLKO SIE DO NIE DOBIORE
    TO SMROD MI PODNIETE ZARYWA
  • ~ewa koby
    (2014-07-20 00:02)
    seks w dzsejszych czasach to dzibdzianie swiat krokiczkow playboy zmanipulowani sztuczne cycki sztucne ...wiecie ale manipulowanie reklam seksem to rzeczywitoc zmanipulowania kupowczykow bez orgazmu ewa koby
  • ~ewa koby
    (2014-07-19 23:53)
    dziennik.pl i gazeta prawna przez bild zeitug wykupiony jak nieniec czyta ta gazete uchodzi za prymitywca to widac po polarnosci ile ograniczonych istnien musialo sie zredukowac do prymitywizmu ewa koby
  • ~warto
    (2014-07-21 09:26)
    Możesz stać się zamożniejszy finansowo !
  • ~Zbigniew
    (2014-08-15 18:53)
    ja bije konia co wieczór i jest fantastycznie!