• ~Ula ....
    (2014-07-07 10:28)
    ...to jest życie! Nie jestem ani zniesmaczony, ani rozczarowany, ani tez zaskoczony. Artykuł w niczym nie stał się odkrywczy. Kobiety zdradzają i mężczyźni. Z tą drobną różnicą, że babki częściej boja się ewentualnej wpadki...z różnych przyczyn. Najczęściej czysto ekonomicznych.
  • ~baśka
    (2014-07-05 22:06)
    Cóż za odkrycie! A z kim mają zdradzać? Z nieznajomym z autobusu? Wiadomo, że romansują ze swoimi znajomymi, albo nachlane na imprezie...Te co kochają, nie zdradzają! Ostatnio przeżyłam szok, że żona zdradziła naszego znajomego, on pracował na rodzinę, a ona mu rogi sterowała! Wniosek - nie kochała go!
  • ~Filip
    (2014-11-30 14:40)
    Nie prosciej napisac z kim nie zdradzaja? Kazda okazja jest dobra!
  • ~niemki ,nie mielismy wyboru ,matki zaczynaja wtra
    (2014-07-30 19:48)
    jeśli go nie zdradziła to go nie kochała ?
    dziewczyny niemki musiały zrezygnowac z kolegow ?
    matki zaczynają się w tracac w zycie niemek osobiste !
    wuz albo przewóz ? zrezygnowalismy zkolegow co nieraz lubią sobie po pijac ,matki nasze takich typow nie znoszą !
  • ~czytacz
    (2014-07-12 16:14)
    Jak widać , są praktyczne i leniwe zatem zbyt daleko nie szukają.
  • ~edek
    (2014-07-06 09:50)
    czyli z każdym
  • ~testy na HIV i syfilis
    (2014-07-06 07:47)
    jeszcze z murzynem, Arabem lub latynosem podczas egzotycznych wakacji. a potem czyta się na forach: mam jakieś objawy grypowopodobne i jakieś chrosty wyskoczyły mi na ciele, pomóżcie.
    kto zaliczył skok w bok - obowiązkowo testy na HIV i całe pakiet na weneryczne.
  • ~Leming
    (2014-07-05 23:05)
    dawno nic tak głupiego nie widziałem jak to powyżej
  • ~Track
    (2014-07-07 21:20)
    @Mietek
    exactly :D
    @Baśka
    niestety, ale Twoje pojęcie sytuacji jet bardzo płytkie.

    A tak w ogóle właśnie dlatego facet powinien zdradzic jako pierwszy, by mieć przewagę ... hahaha
  • ~wstyd
    (2014-07-07 21:34)
    a moja stara głosowała na TUSKE !