• ~dojrzały
    (2014-02-28 09:51)
    Kobieta bez cycka - jak niebo bez gwiazd. tak mawiał mój przyjaciel i trudno się z nim nie zgodzić. Lubię stosunkowo duze piersi i odpowiednio krągłą pupę. Kobieta moim i nie tylko zdaniem najbardziej jest kobieca po drugim dziecku.
  • ~Jarosław nic nie umie vel Kaczyński.
    (2014-07-23 05:31)
    jA TAM ZAŚ LUBIĘ ŚREDNIO DUŻE LEKKO ZWISAJĄCE ,BO TO NATURALNE A I WDOTYKU PRZYJEMNE.
  • ~red.
    (2014-02-27 19:14)
    co za glupio postawione pytanie. Dlaczego ma zniecheca, apriori- raczej zacheca. Oj pismaki nedzne (po szkole Rydzyka??)
  • ~rtyryb
    (2014-02-28 08:37)
    osoba ze zdjęcia nr 5 jest super.
  • ~mężczyzna ,który dobrze kończy
    (2014-03-13 15:09)
    Ja zaś wolę dostac gołym wielki cycurem wpysk podczas szaleństw łóżkowych . To tez przyjemnośc.
  • ~Amanda
    (2014-02-27 18:30)
    Bardzo piękne kobiety np. Audrey Hepburn lub księżna Kate żona Williama miał bądż mają proporcjonalne pasujące do sylwetki biusty i nikt nie może im ująć klasy.ńatomiast sztucznie powiększane biusty są poprostu wulgarne.
  • ~Koneser
    (2014-07-31 19:01)
    Kobieta z wielkimi cycami przypomina mi kapeć w aucie.
  • ~niunia
    (2017-03-12 23:23)
    mam duzy biust i jeszcze mnie utwierdzacie w kompleksach. super. dzieki. zastanowcie sie prosze czemu chcecie umacniac te stereotypy. za niedlugo duzy biust bedzie jak duza nadwaga : ( a operacja zmniejszania kosztuje kilka tysiecy ! nie rozumiem intencji za tym artykulem. ale jest wybitnie antykobiecy bo rozmiar biustu to natura, geny a nie moj wlasny wybor!!!
  • ~kozik
    (2014-02-28 09:09)
    Do wszystkich śmiesznych maczo, a raczej MUCHO;
    W pewnym staropolskim poradniku (z 17 lub 18 wieku) pisano, że: "Pierś kobiety powinna być taka, żeby się zmieściła w dłoni uczciwego mężczyzny". Oczywiście w tym przypadku nie chodzi o wysokie walory moralne tego mężczyzny, a o jego uczciwą posturę, i co za tym idzie o jego dłoń uczciwych rozmiarów.
    Wydaje mi się, że nasi przodkowie dobrze znali się na rzeczy, a w tamtych czasach gejostwo czy kryptogejostwo było chyba rzadkim przypadkiem.
    Dzisiaj faktycznie wmawia się kobietom, że wielki biust czyni je bardziej atrakcyjnym dla mężczyzn (o wielkich pupach nie wspomnę, bo to najbardziej lubią Murzyni). Większość mężczyzn tak naprawdę chyba lubi umiarkowane, proporcjonalne i zgrabne kształty. No ale ci co strugają MUCHO, oczywiście twierdzą, że nie ma to jak wielkie balony i wielkie tyłki.
  • ~~lola
    (2014-02-27 19:23)
    Ten ~red to jakiś słoikowy eunuch.