• ~Kafary maja malego FIUTA
    (2014-01-04 10:25)
    Widzialam na wlasne oczy w saunie w monachium: Facet byl wielki i mial wlosy dlugie zwiazane w konski ogon. Wygladal jak te kafary co przed dyskotekami Stoja. ALE TO CO MIAL W KROCZU TO ZENADA-FIUT O DLUGOSCI OK: 2CM+WOREK Z JAJAMI A WLASCIWIE WOREK A NAD NIM JAKBY FALDA SKORY.
  • ~Carmen
    (2014-01-10 23:16)
    Z nosem i wzrostem bzdura. Widziałam mężczyznę ponad 190 z penisem we wzwodzie ok. 7cm długim i w dodatku cienkim. Widziałam też mężczyznę 165 wzrostu z penisem ok. 25cm długości, grubym. Widziałam dwóch bardzo przystojnych mężczyzn, z małymi nosami i dużym i penisami (obaj panowie byli średniego wzrostu) penisami dużymi. Nie przyglądałam się, niestety palcom wskazującym i środkowym, natomiast jeśli chodzi o grdykę, to duża jest u mężczyzn mówiących niskim głosem, czyli mającym dużo testosteronu; możliwe że to powiązane z wielkością penisa. Jednak mój kurdupelek z ogromnym sprzętem nie miał niskiego głosu. O stopach słyszałam wcześniej; osobiście korelacji nie zauważyłam.
  • ~hrabia szczykun
    (2014-01-05 15:36)
    ja mam jak dwuletni prrr
  • ~Średniak
    (2014-01-07 14:19)
    Pan poukładał penisy z dodatkami na półkach. Te duże były ciężkie więc kładł je na niskich półkach, małe były lżejsze więc kładł je wyżej. Najmniejsze trafiły najwyżej. Później Pan wpuścił mężczyzn i powiedział: wybierzcie sobie wacusiów. Wysokim nie chciało się schylać a niscy nie mogli sięgnąć wysoko. I tak wyszło, że wysoki ma pędraka a niski pytona. Amen.
  • ~fg
    (2014-01-13 19:39)
    Brednie dla uposledzonych. Wystarczy obejrzeć zdjęcia naturystów, by stwierdzić, że długość członka nie ma nic wspólnego ze wzrostem, i długością czegokolwiek.
  • ~Lew_Król
    (2014-01-04 00:03)
    Durny artykuł = malutki penis i zanikający mózg
  • ~Jolka
    (2014-01-11 17:15)
    do profesora zazdrościsz prezesowi bo sam męskości nie posiadasz eunuchu
  • ~Wujek Mosze
    (2014-01-04 12:04)
    Jestem facetem, spełniam wszystkie kryteria tego artykułu, ale penisa mam na 15 cm we wzwodzie.
  • ~.WIAGRA
    (2014-01-11 17:53)
    ty profesorek tak interesują cię sprawy penisów aż podejrzenie bierze jakiej jesteś nacji, przypominasz geja wodoleja myślę ,że ci tam nie zagra jeśli nie pomoże wiagra. POLECAM SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ W RAZIE NIEMOCY
  • ~CYC