• ~DinX
    (2013-11-20 02:36)
    Prawdziwy facet przetrzepie futro każdej potrzebującej nie wyłączając żon, dziewczyn kumpli, przyjaciółek żon swoich, cudzych - byłych i obecnych. Amen!
  • ~czytacz
    (2013-11-19 16:22)
    Jak się pzreczta życiorysy, prezydentów, królów, premierów, kompozytrów,malarzy, itp to takich przykładów jest w bród. Zatem redaktorku do ksiązek.
  • ~taka prawda
    (2013-12-01 19:35)
    w POlsce nie ma porzadnych facetow. Sa lajdacy i zlodzieje. Przyklad idzie z gory d POrzadnego premiera.
  • ~Prawdziwy facet
    (2013-12-10 14:48)
    Wypowiadają się same męskie szmaty i internetowi politycy. Sama śmietanka.
  • ~edek60
    (2013-11-26 09:02)
    Na pewno jestem facetem i robię to wszystko co to kochający inaczej, tutaj zabraniają.
  • ~jostela
    (2013-11-23 05:30)
    ja nie jestem poRZadny tylko poZadny /od pozadania/
  • ~Debil
    (2013-11-21 01:47)
    Ja się lubię bzykać z żoną mojego sołtysa, bo jest gruba, a moja ślubna chuda jak szkielet. A w ogóle to nie mam określonych preferencji. Biorę wszystko jak leci, za wyjątkiem tego, co ucieknie mi na drzewo. Seks jest piękny.
  • ~Szczawik
    (2013-11-20 19:24)
    co za debilny artykuł. DinX -popieram. JA trzepię wszystkie jak leci.Nawet żony przyjaciół :)
  • ~Adler
    (2013-11-20 17:48)
    Oskar Wilde powiedział kiedyś: "Kobiety zepsute, to takie - których mężczyźni pragną najbardziej". Ale on był tęczowym chłopcem, to co na ten temat mógł wiedzieć? Ciekawy jestem natomiast, jakimi kryteriami (urody, intelektu?) kierują się nasze katabasy - wybierając sobie małolaty wśród przystępujących do I-szej komunii? Chociaż nie, plotę bzdury - przecież to małolaty wciągają księży do kołysek,
    aby im obciągnąć! Przynajmniej tak jeden z nich ostatnio stwierdził...
  • ~realistka js
    (2013-11-20 21:44)
    Ha!Ha!Ha!Pękam ze śmiechu!:):):)