• ~OjDyrRydz
    (2013-10-09 19:06)
    U jo joj poddałbym się temu ocho .
  • ~justa
    (2013-10-09 13:18)
    na koniec to wez do buzi i ssaj ssaj ,pismaku zle doradzasz
  • ~wloz mu fiuta do odbytu
    (2013-10-09 17:35)
    a na koniec zagnij ****** w strone rowu miedzy posladkami i wloz mu go do jego wlasnego odbytu. trzymaj tak dlugo az sie spusci...
  • ~czesiek
    (2013-10-09 22:39)
    Żeby uczyć sztuki współżycia z lekcją wstępną pokazową partnera/kę aby był/a gotowy/a to chroba 21 wieku . Bez wkładu elektroniki to nie wychodzi ? - to znaczy że z psychiką jest się nie bakier . Bodziec pochodzi z głowy do główki i nie potrzeba światła czy przekazu audiowideo bo to rozprasza i hamuje rozwuj . Dla porównania książka i kino , radio i telewizor co daje jepszą wyobrażnie ? i wrażenie .
  • ~Bożena
    (2016-11-06 07:18)
    Padłam, co za baran to napisał xD
  • ~czesiek
    (2013-10-10 10:50)
    Gumowych lalek i wibrojentelmenów nie trzeba golić i depilować . Kosmetyka dotyczy wszystkiego i wszystkich bez wyjątku . Zapach i smak można wspomagać ale trzeba to robić z ... ... , a nie solić herbaty . Będzie wszystko w normie i życie nabierze sęsu a nie sportu wyczynowego . Siły rozkładać na cąły zamierzony cykl . Nawet baterie posiadają swoją pojemność i sprawność a co ma powiedzieć druga osoba zajęta pracą i obowiązkami rodzinnymi ? . Ma nie zachcać robótkami ręcznymi do relaksu ? - to grzech .
  • ~vh
    (2013-10-09 10:42)
    Ja bym zasugerowal jednak umycie pochwy, usuniecie nadmiaru owlosienia z genitaliow (chocby skroecenie dlugosci wlosow nie mowie o goleniu a zero), konieczne jest takze dokladne umycie odbytu - serio mowie drogie panie - zadbajcie o higienie bo z tym jest najgorzej - co do reszty prozny trud - nie lapiecie ani tego jak obciagac ani tego jak manulanie zabawiac faceta i to mimo relatywnei prostych zaleznosci u mezczyzn...
  • ~Selek
    (2013-10-10 19:52)
    Pleciuchy' seks jest super,ale obie strony muszą tego chcieć, higiena jest niezbędna.
  • ~Kon Donek
    (2013-10-10 05:12)
    Nasłuchali się Braci Figo Fagot!
  • ~zenada
    (2013-10-09 10:29)
    hehehehe co za artykuł :) nie moge :)

    ostatni punkt to bzdura
    na koniec należy wziac do japy :)