• ~polish pathetich worker-loser
    (2013-09-29 10:59)
    zamiast seksu proponuję: 1)angażowanie się w kolejny projekt, dzięki któremu firma może zyskać miliony; 2) trennig zawodowy motywacyjno-wydajnościowy - "co mogę jeszcze zrobić dla firmy"; 3) porównywanie ofert kredytowych; 4)zakupy niedzielne w marketach budowlanych lub multimedialnych. Komu potrzebna erekcja? Komu potrzebny orgazm? Świetnie można się realizować w pracy! Nowy sukces, nowy telefonik, komputerek! Naprzód mądry Polaku!. naprzód pathetic worker-loser
  • ~warszawiak
    (2013-09-30 05:41)
    re Wiola
    ma kochanke
  • ~prezes
    (2013-09-30 05:38)
    Moj kot mialczy , piszczy i drapie
  • ~facet
    (2013-09-29 22:59)
    Kobiety i żony , moja również strona 3 mówi wszystko !
    Tylko niech nie będzie płaczu bo" jak nie znajdziemy tego w domu to na mieście".
    Dalej grajcie swoją gierkę i odmawiajcie sexu !
    Do czasu przyniesie to efekt, ale liczcie sie z tym , że możemy jako faceci
    sięgnąć po inną kobietę.
  • ~czesiek
    (2013-09-29 21:51)
    Mniej filmów erotycznych , więcej komedji , przyrodniczych i romantycznych filmów które rozwijają umysł człowieka , Więcej kontaktu przy posiłkach i szanowanie się na codzień , wspieranie się w ciężkich chwilach i uzupełnianie kiedy jest to potrzebne - nic na siłę . Małe dzieci naśladując rodziców mają wzór do naśladowania , wzór jak zapamiętają go . Dotyczy to darosłych osób , nietakt odbijaja się echem na całą wieś ( okolice ) i generuje problemy .
  • ~dubliner
    (2013-09-29 21:35)
    do oderwany penis radzi
    sam jestes debilem, cwoku
  • ~do aśka
    (2013-09-29 19:19)
    ma rację, teraz już tylko POwinnaś szukać afroamerykanina, żeby ci POrządnie udrożnił komin czyli przepchał na maxa
  • ~ewa koby
    (2013-09-29 22:32)
    seksu nie ma jest erotyka znicierpliwionych samcow milosc zapomnij
  • ~czesiek
    (2013-09-29 20:50)
    Za błędy natury i czyny nie muszę , ale za błędy pisowni przepraszam . Dwa błędy nawet nie wiem dlaczego , błędy nie dopuszczalne - a jednak . pozdrawiam .
  • ~aśka
    (2013-09-29 18:21)
    mój mąż się do mnie nie odzywa od 2 tygodni, bo mi się wymsknęło, że mój poprzedni partner miał większego penisa...