• ~ale..
    (2013-09-15 19:40)
    ale bzdury
  • ~J-23
    (2013-09-16 17:07)
    ~sek-sex z Biedroniem w sali sejmowej
  • ~jasna
    (2013-09-15 11:19)
    a tak na numeer o 700...
  • ~draluidzia
    (2013-09-15 11:24)
    mojej kuzynce ksiądz nie chcieł ochrzcic dzieci bo każde z innym i nieślubne
  • ~pytanko
    (2013-09-16 00:03)
    POlaczki.. Tusk i PO was j.e.b.i.e juz 7 lat.. nie wystarczy wam?
  • ~sek
    (2013-09-16 00:39)
    Następne propozycje:
    - seks na szafie,
    - seks na żyrandolu,
    - seks w samo południe na środku klombu w centralnym punkcie miasta w obecności przedszkolaków,
    - seks na sali operacyjnej podczas operacji wyrostka,
    - seks w lesie, w rzece, na klatce schodowej, w piwnicy, na strychu, na dachu, na kominie, na śmietniku, w klozecie, i w wielu innych miejscach.
  • ~Żywopłot
    (2013-09-16 08:01)
    W zeszłym roku dymałem 45-letnią sąsiadkę za żywopłotem. Dlaczego dziennik nie podaje numerka za żywopłotem?
  • ~cyk-cyk
    (2013-09-16 09:07)
    Dziwi mnie dlaczego tego nie robią siedząc w kinie jak to dawniej bywało. Może z braku kasy na bilet.
  • ~jedna baba
    (2013-09-16 11:07)
    ja mam pytanie do biskupa biedronia. jak temu panu odcieli kutrasia, temu z PZPR, jak on sie nazywal przed skopcowaniem... niewazne. to jak jemu zrobili w ranie po kuttasie dziure, to czy oni mu zaszyli po woerzchu blonka sugerujaca dziewictwo czy zostawili otwartego jamochlona, zeby mu bylo latwiej i mniej cnotliwie???
  • ~Biskóp Biedronek
    (2013-09-16 11:25)
    och. to przeciez jest bez znaczenia. pani Anna Grodzka, niestety, za granica, gdzie sie nie mowi po polsku, kalecza jej nazwisko, mowiac na nia Anna Grodzki... no, ale przejdzmy do meritum. owo dziewictwo jest bez znaczenia. nowo wyszlachtowana nozem kobieta - bo tak o niej nalezy mowic a nie jak o jakims skopcu, fuj, toz to ruski wynalazek i tylko dla ksiegowych i bankierow, ktorym jajca przeszkadzaly w mysleniu - no wiec szanowna pani Grodzka jest czysta jak dziewica Maryja w momencie gdy zeszla z linii produkcyjnej w Tajlandii.

    w imieniu swoim i kosciola uznalem ja zatem za dziecie bezgrzeszne, do czasu gdy obciagnela fujare bratu futrianowi i zakrystianowi... no, ale to inna historia i juz jej wybaczylem.

    pozdarwiam nowoczesnie myslace osoby i blogoslawie zupelnie nie uzywajac przestarzalych symboli, krzyza czy tam jakiejs swieconki.