• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-04 19:57)
    A gdzie wkladanie palców do pupci?
  • ~Bożena
    (2016-08-04 14:08)
    Mężowi nie robię nic bzyka mnie od tyłu pod kołdrą nawet nie wejdzie w dziurkę cały bo jest gruby obleśny i ma małego często zlewa się w uda Poznałam kochanka z który prawie codziennie się kochaliśmy robiąc mu loda wkładałam palce w jego tyłek miał wtedy mega wytrysk dałam mu się cała robił co chciał musiałam to zakończyć gdyż się zakochałam i nie chciałam rozbić jego i swojej rodziny Bożena
  • ~mrrrrr
    (2016-01-19 20:54)
    Potwierdzam to wszystko. Jestem pieszczochem - uwielbiam rozpieszczać partnerkę i być przez nią pieszczony. Pieszczoty to piękna sprawa, zarówno wtedy, gdy prowadzą do stosunku, jak i wtedy, gdy do niego nie prowadzą - same w sobie są bardzo przyjemne.
  • ~kpt, Żbk
    (2013-08-04 09:31)
    Co to za gupoty? Wystarczy raz a dobrze pociągnąć fiuuutta.
  • ~kontestator
    (2014-02-28 07:27)
    Gdybym nie przeczytał tego artykułu, to do tej poryu nie wiedziałbym, że te rzeczy lubię. A tak na marginesie, to Wiola ma rację. Miłość i wzajemny szacunek jest najważniejszy. Miłość to nie koniecznie akrobatyczne wygibasy , czasami trzymanie za rączkę ma większą wartość. A seks jest w każdym wieku piękny i niekonicznie trzeba komuś coś lizać. Wiem coś na ten temat, bo pomimo skończonej sześćdziesiątki z każdym dniem seks smakuje mi coraz bardziej. I to z tą samą partnerką, moją żoną od ponad trzydziestu lat. Ale zdaję sobie sprawę że w tym względzie jestem wyjątkowym szczęściarzem.
  • ~Artur
    (2013-08-28 12:06)
    Niektóre Panie samie robią loda. Zmuszanie do tego jest niestosowne-niema to zatem nic do rzeczy z szacunkiem dla kobiety.Ja szanuję i te Panie ,które to robią jak i te co nie-to do Pani~Wioli
  • ~delux
    (2013-08-08 22:28)
    Co tu więcej pisać,kumate babki wiedzą że faceci najlepiej lubią loda...a jesli babka tego nie umie to facet poszuka takiej która ma to opanowane...
  • ~kaczyński
    (2013-08-04 15:23)
    facet mnie pieści ,a co w tym czasie robi kobieta
  • ~RODAK
    (2013-08-27 20:41)
    MOJA ŻONA ZNA ICH WIĘCEJ STOSUJE TO OD35 LAT
  • ~bolo
    (2013-08-05 13:25)
    I z taką (nie)wiedzą ONE mają obiecane parytety przy obsadzie stanowisk. Armagedon.