• ~TO FACECI SA ODRAZAJACY !!!
    (2013-07-17 18:11)
    To odstrasza od FACETOW: PELNO wlosow w lozku- jakby sie pies wytarzal. Kleksy spermy. Wyglad paly samej w sobie. Sapanie, pocnie i smrod. Kobiety badzcie wolne- kupcie sabie dilda i wibratory- dogodza wam bardziej, sa higieniczniejsze bo nie przenosza pod napledkiem papiloma HPV Virusa ktory powoduje raka macicy...Pomyslcie babsztyle co sie do kawalka miesa w rozporku slimaczycie. TA GAZETA JEST ANTYKOBIECA_CHCE WYCHOWAC KOBIETY POD CHAMSTWO **********
  • ~facet
    (2013-07-21 14:15)
    TY URKE PAJACU ONA NIE PUSZCZA BĄKÓW TYLKO GŁOSNO JEJ WYCHODZI POWIETRZE Z VAGINY KTÓRE TY GŁOMBIE NAPOMPOWAŁES
  • ~Mar
    (2013-07-17 11:18)
    A co to, odgrzewany kotlet?
  • ~dziewczę
    (2013-07-22 00:26)
    Jeśli mam nie dzwonić "po" do przyjaciółki, to zadzwonię do przyjaciela!
  • ~Dziadek
    (2013-08-12 04:57)
    Dawniej polscy królowie i szlachcice śmierdzieli jak capy i też się bzykali. Napoleon, jak wracał z wojny, to na trzy tygodnie naprzód wysyłał do swojej Marysieńki posłańca, żeby ta przestała się już myć. Więc co wy za głupoty wypisujecie, niepoprawni esteci. Ja się kąpie na Wielkanoc i na Boże Narodzenie, a bzykam się z moją babą i naszą sąsiadką regularnie co dwa dni przez cały rok i jakoś im nie przeszkadza, ze jestem nie wykąpany. Higiena, to niepotrzebny wymysł naszych czasów.
  • ~ZLEWAM NA GLUPIE BABY
    (2013-07-18 19:43)
    DO IWONY
    ALE SIE WYSILILA Z TYM PODLIZOWSKIM KOMENTARZEM. PEWNIE BIEZE W OBA OTWORY ´, SSIE NA STOJACO MA NA SWOJEJ KANCIASTEJ GLOWIE POSTAWIONE PIWO. TY TEPA MARTW SIE O TE BABSZTYLE CO SYPIAJA Z ODRAZAJACYMI FACETAMI. CZUBASZEK W PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE JEST NIEZALEZNA BO MA COS W GLOWIE. TO CIE DRAZNI BO TY ZYJESZ z meza. PRZEZ TAKIE WAZELINY JAK TY BABA_BABIE_WILKIEM. IDZ CIAGNAC DRUTA-...
  • ~Iwona
    (2013-07-18 15:48)
    Bardzo Podziwiam mężczyzn...no bo jak można pójśc do łóżka z tą szkaradą czubaszek. Nie do POmyślenia. Toż to badziewie moralne wszystkich wyskrobała !!! jednego tylko Karolaka zaPOmniała. I teraz tenPOmatoł nie płaci dziewczynom za rozbieranie sie w teatrze. Dziwny ten świat...Niemen.
  • ~poczwara
    (2013-07-18 01:53)
    Mnie zniechęciło jak się dziewczyna w orgazmie na mnie zesrała.
  • ~Kika
    (2013-07-22 09:15)
    A co złego jest w stwierdzeniu, że jest lepszy od byłego?!
  • ~hrabia bulbulbul
    (2013-07-22 01:15)
    najlepsza baba to wlasna graba