• ~pawelek
    (2013-06-24 18:37)
    co za bzdury mnostwo kobiet uwielbia koturny i obcasy,tipsy i tatuaze co nie oznacza tylko jednego..kretyni...
  • ~Kate Rozz imie i nazwisko zmienione
    (2013-06-21 00:36)
    kobiety z tatażami mają problem z abmicja i potrzebą sciagnięcia na siebie uwagi, jesli im sie to normalnie nie udaje to sie tatułują jak małpy albo pierwotni ludzie zeby chociaż troche dobrych genów przyciągnąć
  • ~ja ja
    (2013-06-20 18:33)
    Takich chętnych laluń pełno szlaja się po galach, POkazach mody i innych targowiskach próżności. Niektóre ciągają swoje dorastające córki. Łatwe kobitki zostały rozszyfrowane, dlatego tak się wściekają
  • ~ogier
    (2013-06-21 11:13)
    Te z tatuażami wyszły z więzienia i są wyposzczone. Za 50 zeta robią, co zechcesz!
  • ~Driver
    (2013-07-03 19:06)
    Mnie juz nie jedna napadala i chciala sex ,ale grzecznie odmawialem bo mezami byli moi koledzy.
  • ~buahahah
    (2013-06-24 21:57)
    hahahahah sie usmiałam! uwielbiam szpilki im wyższe tym lepiej, mam tatuaż na nadgarstku, mam paznokcie żelowe i lubię się malować...kiedy ktoś stawia mi drinka to dlaczego miałabym odmówić?! jego sprawa jeśli jest na tyle frajerem żeby wydawać kasę na nieznajomą. No a teraz dodam że od 6 lat jestem z tym samym facetem i w ciągu tego okresu nie spałam z nikim innym.Także te swoje mądrości z tyłka zostawcie dla siebie zakompleksione świnie!
  • ~z pis
    (2013-06-19 16:49)
    to jest skóra :)
  • ~Arielka
    (2013-06-25 13:10)
    Co za idiota/tka to wymyślił/a buahahahaha LoL :D
    a łatwego faceta po czym rozpoznamy?
    Po rurkach wrzynających mu się w tyłek i stringi tył na przód założone :P
  • ~blaaaaaa......
    (2013-06-20 10:53)
    Ten bełkot, który się z Ciebie wydobywa świadczy o tym, że jesteś typową polską, odmóżdżoną amebą ze wsi...Po prostu tępy burak...Nie ździwiłbym się gdybyś był na dodatek damskim bokserem i impotentem...
  • ~kierowca gimbusa