• ~lalka1
    (2013-07-02 23:11)
    heheh Dbrze sobie ktos To wymysił ...
  • ~Asiula
    (2013-04-24 07:01)
    Fajnie ze są jeszcze na tym świecie normalni faceci
  • ~grzegorz
    (2015-02-27 19:52)
    to prawda straszne pieprzenie. potwierdzam jako facet. bełkot dla dziewczynek typu artykuł z Popcorna lub Bravo "czy jak mój chłopak ma erekcje to znaczy że mnie kocha? " Booże , już tu nie zajrze. Co za bzdury!!!
  • ~Normalny
    (2013-04-22 11:36)
    Co za dewianci umieszczają takie tematy i zdjęcia na portalu wiadomości. W tym wypadku powinna być cenzura i bronić normalnych przed zboczeńcami.
  • ~king
    (2013-04-22 23:14)
    Babom to się w głowach poprzewracało.
  • ~MATYLDA
    (2013-04-22 12:12)
    są tacy zawodnicy co potrafią spuścić się do pochwy i jeszcze ręczną dogrywkę zrobią nad sedesem, jeja
  • ~Tomasz
    (2013-07-22 10:03)
    Widzę, że "Dziennik" ma działy na poziomie "Faktu". Różnica jest taka, że zamiast chrzanić na 2 strony o nieprawdzie piszecie o złożonych problemach w 2-ch zdaniach. Takie "Bravo" dla dużych dziewczynek, opamiętajcie się.
    Potem jakiś facet zaśnie i kobieta "nie będzie miała złudzeń", bo przeczytała wasz "artykuł".
  • ~palenie albo seks...
    (2013-04-26 21:18)
    wszystko dobrze, ale jeśli zapala papierosa, to już niedługo pociągnie...
  • ~kiko
    (2013-04-20 15:37)
    Dawno nie czytałem większych bredni, jak wytłumaczenie pod zdjęciem 3.
    Czyli co, śpieszyli się w obawie przed dzikimi zwierzętami, a potem mężczyzna zasypiał i czasem pożerał go zwierzak, bo po jednym stosunku był mniej wartościowy dla wspólnoty? albo zmęczony nie mógł się ruszyć z miejsca więc lepiej się bronił?? Niezłe jaja!!

    Prawda jest pewnie taka, że zawsze można było znaleźć bezpieczne miejsce, potrzebny był częsty seks, a sen to najlepsza regeneracja sił dla aktywniejszej strony...
  • ~jkj
    (2013-04-21 09:53)
    No a gdzie się podział ten mit przemysłu gumowego i ludzi pokroju Palikota o całonocnych igraszkach i częstym seksie aż do śmierci i o jeden dzień dłużej?. Czasem niechcący mozna rzadko bo rzadko przeczytać o prozie życia a nie o bajkach dla początkujących kochanków
  • ~"Jędza"
    (2013-11-23 00:33)
    Miłość odeszła. Została parodia miłości parodia miłości i sprowadzenie osoby ludzkiej do statusu publicznego zwierzęcia. Pewnie niedługo "genderaści" i "gendesbije będą zupełnie nago latać
    PO ulicach. Parchaty genderyzn wszechobecny - zezwierzęcenie osoby ludzkiej. I jeszcz to POkazujećie. Nikech was diabli...
  • ~stenia
    (2013-11-22 22:55)
    a u nas nic się nie dzieje od 5 lat dosłownie nic . i co mam zrobić
  • ~potwór
    (2013-04-20 12:09)
    Dobra, niech im będzie panowie. Zaraz "po" ładnie poproście ją, żeby wam zrobiła pyszną jajecznicę (taką jak tylko ona potrafi), bo chcecie nabrać siły na dalsze figle. Zobaczcie ile korzyści:
    1. Poczuje się doceniona jako kuchmistrzyni i pożądana jako kobieta
    2. Zajmie się smażeniem jajecznicy itd. więc zapomni o tych babskich pierdołach
    3. Wy się w tym czasie krótko zdrzemniecie
    4. Zjecie pyszną jajecznicę
    5. Funkcja fałszywego połączenia w telefonie może was uwolnić o dalszego riki-tiki jak już nie macie ochoty. Po telefonie możecie wyjść lub udać, że was rozmówca tak zdenerwował, że przeszłą wam ochota
  • ~kobietka
    (2013-04-20 19:22)
    Mój pan "po" przynosi mi do łóżka pyszną jajecznicę jest super
  • ~tak tak
    (2013-04-21 20:57)
    Przed! Jasiu, a kupisz mi buty? Kupie ci, kupie,kupie, kupie, kupie,kupie- oj oj, a g...no ci kupie koniec.
  • ~Zyga.I właśnie
    (2013-04-21 18:50)
    To zależy jak dobrze poszło facetowi tzn. partnerka szczytowała , to facet może spokojne zasnąć ,ale jak tego nie było to musi się zmobilizować żeby lepiej wpaść.
  • ~taktojest
    (2013-04-21 18:26)
    Po stosunku/kopolacji każde zwierze/człowiek bez wzgledu na płeć jest SMUTNY bo to już było/skończyło się i mięło BEZPOWROTNIE !!!
  • ~taktojest
    (2013-04-21 18:40)
    "Po" zasypia, zapala papierosa, ubiera się i wraca do żony ...(stary dowcip).
  • ~polskie realia
    (2013-04-21 12:25)
    Myślę, że nic nie mówi. Jak chłop ma stanowisko i dużą kasę to kobieta chętnie będzie robić nawet za podnóżek czy tam praczkę i sprzątaczkę. Tak naprawdę dla kobiet liczy się wyłącznie kasa partnera. Może być stary, obleśny gruby byleby miał portfel gruby.
  • ~cipi dajka
    (2013-04-21 08:21)
    Nie wysilajcie sie Panowie. Ona i tak was zdradzi nawet jak bedziecie stawac na glowie i zonglowac jednoczesnie. Maja to w genach tak samo jak my.

Może zainteresować Cię też: