• ~lalka1
    (2013-07-02 23:11)
    heheh Dbrze sobie ktos To wymysił ...
  • ~Asiula
    (2013-04-24 07:01)
    Fajnie ze są jeszcze na tym świecie normalni faceci
  • ~grzegorz
    (2015-02-27 19:52)
    to prawda straszne pieprzenie. potwierdzam jako facet. bełkot dla dziewczynek typu artykuł z Popcorna lub Bravo "czy jak mój chłopak ma erekcje to znaczy że mnie kocha? " Booże , już tu nie zajrze. Co za bzdury!!!
  • ~Normalny
    (2013-04-22 11:36)
    Co za dewianci umieszczają takie tematy i zdjęcia na portalu wiadomości. W tym wypadku powinna być cenzura i bronić normalnych przed zboczeńcami.
  • ~king
    (2013-04-22 23:14)
    Babom to się w głowach poprzewracało.
  • ~MATYLDA
    (2013-04-22 12:12)
    są tacy zawodnicy co potrafią spuścić się do pochwy i jeszcze ręczną dogrywkę zrobią nad sedesem, jeja
  • ~Tomasz
    (2013-07-22 10:03)
    Widzę, że "Dziennik" ma działy na poziomie "Faktu". Różnica jest taka, że zamiast chrzanić na 2 strony o nieprawdzie piszecie o złożonych problemach w 2-ch zdaniach. Takie "Bravo" dla dużych dziewczynek, opamiętajcie się.
    Potem jakiś facet zaśnie i kobieta "nie będzie miała złudzeń", bo przeczytała wasz "artykuł".
  • ~palenie albo seks...
    (2013-04-26 21:18)
    wszystko dobrze, ale jeśli zapala papierosa, to już niedługo pociągnie...
  • ~kiko
    (2013-04-20 15:37)
    Dawno nie czytałem większych bredni, jak wytłumaczenie pod zdjęciem 3.
    Czyli co, śpieszyli się w obawie przed dzikimi zwierzętami, a potem mężczyzna zasypiał i czasem pożerał go zwierzak, bo po jednym stosunku był mniej wartościowy dla wspólnoty? albo zmęczony nie mógł się ruszyć z miejsca więc lepiej się bronił?? Niezłe jaja!!

    Prawda jest pewnie taka, że zawsze można było znaleźć bezpieczne miejsce, potrzebny był częsty seks, a sen to najlepsza regeneracja sił dla aktywniejszej strony...
  • ~jkj
    (2013-04-21 09:53)
    No a gdzie się podział ten mit przemysłu gumowego i ludzi pokroju Palikota o całonocnych igraszkach i częstym seksie aż do śmierci i o jeden dzień dłużej?. Czasem niechcący mozna rzadko bo rzadko przeczytać o prozie życia a nie o bajkach dla początkujących kochanków