• ~lolo
    (2013-03-08 11:40)
    Przede wszystkim kobieta powinna dobrze umyc zeby
  • ~do.~Esteta
    (2013-03-08 12:55)
    Ty powinnas sie wstydzic. Za pruderie.
    Po co w ogole zagladasz na te strony, skoro seks - beee i brudny.
  • ~szosza
    (2013-03-11 09:45)
    Panie znawco Bohynski, minetę to się robi pannie, a loda robi panna. Dżast taka różnica
  • ~leleel
    (2013-03-08 12:41)
    zenadny artykul, podszyty meskim szowinizmem. Co za brak klasy, aby to publikowac 8 marca
  • ~kaz
    (2013-03-08 15:34)
    no i teraz juz wszystko wiadomo.
    jak mozna bylo zyc dotad bez tej wiedzy???
  • ~Iwka.....
    (2013-03-08 15:38)
    Nie ma zlotego srodka na seks oralny zarowno kobiet, jak i mezczyzn. Kazdy facet preferuje cos innego i nie jest dobrze jesli partnerzy nie rozmawiaja na ten temat. Kazda z nas wszak ma wiele doswiadczen z roznymi partnerami i na pewno doskonale wie, jak i z kim to robic. Nie rozumiem tylko tych zlosliwych komentarzy pod adresem pani posel Grodzkiej. Idiotyzm, chamstwo i brak kultury nie wyniesionej z domu. Kiedys jeden z moich chlopakow twierdzol, ze nie wazne kto, ale jak robi "laske"! I zgadzam sie z nim w 100%!
  • ~MISIEK
    (2013-03-08 17:36)
    NO, BARDZO POŻYTECZNE RADY.
    A CZY MOGĘ PUŚCIC BĄKA PODCZAS "ROBIENIA LODA"?
    cZY TO JEJ NIE ZNIECHĘCI?
  • ~Hi hi
    (2013-03-08 18:09)
    Super porady, najlepsza ta z lodami proponuję dodatkowo obłożyc nimi jajka - eksplozja murowana:-)
  • ~koPOlantka
    (2013-03-08 19:34)
    Najważniejsze jest by POłykać spermę.
  • ~fred
    (2013-03-08 23:28)
    POłyk.
  • ~Wojto
    (2013-03-10 10:08)
    A CO TAM SLYCHAC U JAROSLAWA WIECZNIE DZIEWICA-MESJASZA SMOLENSKIEGO KLAMCZYNSKIEGO ?
    JAKAŚ ZONA, DZIECI ?
    PRAWO JAZDY JUZ ZROBIL ?
    DALEJ MIESZKA NA ZOLIBORZU Z KOTEM?
    KONTO W BANKU ZALOZYL CZY DALEJ TRZYMA PIENIADZE W PLUSZOWYM MISIU??
  • ~oko
    (2013-03-16 08:34)
    ~nigdy - jak by była taką "ukochaną" to by czciła każdą czesć swojego faceta - równiez tą płynną durna idiotko.
  • ~wiola
    (2013-03-10 21:25)
    Samce zwierzęce ,żaden prawdziwy mężczyzna nie poniżyłby kobiety matki dzieci swoich , by w ten sposób zadowalać się seksem .Tylko zboczeniec .
  • ~do:wiola
    (2013-03-11 07:52)
    Widac, ze uprawiasz seks tylko przy zgaszonym swietle i pod gruba pierzyna.
    Szkoda!
  • ~do: Wojto
    (2013-03-11 16:08)
    A TY CIĄGLE PRAWICZEK? I CIĄGLE TYLKO KRĘCISZ SIĘ W MOKREJ POŚCIELI? KUP SOBIE CHOCIAŻ PLASTIKOWEGO GADŻETA JANUSZA. PA-a!

Może zainteresować Cię też: