• ~NIEMKI ,CORAZ CIEKAWIEJ PISZECIE NA TEMAT FACETÓ
    (2014-07-03 21:05)
    DLA POLEK CIEKAWY ARTYKUŁ ?
    UGRYSĆ FACETA SKACZACEGO Z KWIATKA NA KWIATEK W PENISA ALE BY TO GO ZABOLAŁO ?
    BY ZWIEWAŁ FACET GDZIE PIEPSZ ROSNIE ?
    KOBIETY POLSKIE LUBIA TAKIE ARTYKUŁY ?
    A WY FACECI TEZ LUBICE JAK WAS SIE UGRYZIE RACZEJ ODGRYZIE PENISA !
  • ~Mietek
    (2016-08-31 00:00)
    Tutaj wpisz swój komentarz Mam już swoje lata ale bez samochwalstwa nie uważamy samej miłości bez pozycji 69 robimy to od 6 lat 4~5 razy w tygodniu i bez znudzenia to jest piękne i bardzo słodkie .
  • ~Bandzior
    (2014-04-06 17:09)
    Do seksu jest pochwa a nie usta !! Zdziczenie !!
  • ~focus
    (2013-03-08 13:19)
    Najlepszego loda robi Kalina w pewnej krakowskiej agencji: mówię wam, prześcieradło wchodzi w tyłek!
  • ~szosza
    (2013-03-11 09:45)
    Panie znawco Bohynski, minetę to się robi pannie, a loda robi panna. Dżast taka różnica
  • ~el
    (2013-03-14 19:32)
    ******** artykul. Poczekam jednak na taki, w ktorym napiszecie, co mezczyzni robia nie tak. A wlasciwie moze takieg nie byc, bo zabraknie miejsca na serwerze.
  • ~do: Wojto
    (2013-03-11 16:08)
    A TY CIĄGLE PRAWICZEK? I CIĄGLE TYLKO KRĘCISZ SIĘ W MOKREJ POŚCIELI? KUP SOBIE CHOCIAŻ PLASTIKOWEGO GADŻETA JANUSZA. PA-a!
  • ~rodak
    (2013-03-09 13:12)
    wam sie juz w glowach popieprzyło albo naćpani jesteście zeby takie wypisywać bzdury jestem ateisto ale to co wypisujecie to jest niemoralne ijest sprawa osobista kazdej pary i małzonkow
  • ~Ja
    (2016-04-16 05:14)
    Gronkiewicz-Waltz powinna nien się do tego odniesc
  • ~Marke
    (2013-03-08 11:31)
    nie pisać źle, pisać też źle. Są ludzie, którym się nie dogodzi :)
    Nie bardzo rozumiem o co wam chodzi, było ostrzeżenie, że od 18 lat.
    Skoro temat Cię nie interesuję to czemu tu zaglądasz i jeszcze czytasz.
  • ~Jan Bohynski
    (2013-03-09 06:54)
    Wydaje sie, ze autor, autorzy powyzszego artykulu - instrukcji dla kobiet, dziewczat uprawiajacych, lub majacych zamiar uprawiac " milosc francuska " czyli popularna " minete ", nazywana przez mlodzierz " lodem " maja zbyt powierzchowna wiedze o tej w istocie rzeczy samej " sztuce ". Przekazuje wyrazy wspolczucia. JB.
  • ~123
    (2013-03-08 15:10)
    a co na to poseł grodzko?
  • ~gosc
    (2013-03-10 14:32)
    A CO NA TO PEJSIASCI GARBATE NOSY?
  • ~zoofilia
    (2013-03-08 07:53)
    w następnym artykul będzie anal?
  • ~asik
    (2013-03-08 08:22)
    Kochany dzienniku, daj sobie spokój z takimi tematami. Stac cie na wiecej.
  • ~Ingo
    (2013-03-08 09:08)
    One robią to specjalnie nie chowając tych zębów żeby nas szantażować.
  • ~Esteta
    (2013-03-08 09:20)
    Wstyd i hanba, aby gazeta cos takiego pisala. Co to za poziom???
  • ~hetero
    (2013-03-08 10:37)
    zenujace
  • ~fk
    (2013-03-08 10:53)
    Siedzi tam jakiś zbok i wypisuje bo to go podnieca opowiadac innym. Następny artykuł to pewnie jak Robuś z Michasiem
  • ~Olin
    (2013-03-08 10:58)
    Co za brednie tutaj piszą.

Może zainteresować Cię też: