• ~zbyszek
    (2013-03-08 12:23)
    kobieta bez dziko rosnacego futerka ktore moge sobie poczochrac jest dla mnie nie do przyjecia
  • ~koneser
    (2013-03-06 11:12)
    A ja wole mocno owlosione *********** wtedy fajnie smakuje.
  • ~BRONEK
    (2013-02-28 04:18)
    NAJLEPSZE JEST BUJNE OWŁOSIENIE. PIĘKNIE OPOWIADA O TYM CZESKA PIOSENKA BIESIADNA "KUCERAVA PICKA"
  • ~kobieta
    (2013-03-03 14:56)
    Ogolone intymne czesci ciala sa jak lyse paly (glowy)
  • ~rekin
    (2013-03-24 09:07)
    wolę nature bez powodu to włosy tam nie rosną napewno stanowią ochronę dośćdelikatnego orcanu golą się a potem latają po lekarzach
  • ~fryzjer oddolny
    (2013-02-28 15:23)
    A przedziałek to na prawo czy na lewo?
  • ~Doth
    (2016-07-22 13:10)
    Bujne kręcone kędziorki i tyle w temacie, żadnych wydziwianych wycinanek
  • ~Amator!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2013-03-06 22:04)
    może prawda jest to co twierdzi "P, Doktor; lecz według mnie depilacja miejsc intymnych u kobiet + odpowiednia higiena jest czymś naturalnym i niezbędnym!!! osobiście, owłosione krocze u kobiety, kojarzy mi się( jak i wielu innym facetom) z zaniedbaniem u kobiety!!! tak bez KOZERY! wole zapach wygolonego kwiatu lotosu niż zarośniętych spoconych krzaków!!!
  • ~KOLPORTER
    (2013-03-11 19:47)
    A dla amatorów golenia - miałem okazję skorzystać z jednodnowym zarostem - sex z jeżem - jeżeli nie próbowałeś - zrób to na własne ryzyko
  • ~Baba
    (2013-03-20 18:03)
    Jeszcze jedna sprawa. Nazewnictwo. OKOLICE BIKINI. ale bzdura. Bikini to dość skąpe majteczki oraz stanik. Okolicą bikini może więc byś okolica piersi. Jakoś nie słyszałem o golenie owłosienia na piersiach ( choć czasem niekóre panie mają tam troszkę włosków ,ale niezbyt często). Te OKOLICE BIKINI należało by raczej nazwac okolicą podbrzusza ,albo jakoś podobnie.