• ~Xanth
    (2013-06-19 23:24)
    Panowie, którzy macie za żony panie po 50-tce takie jak wiola -rozwodźcie się i bieżcie sobie młode żony. Zyje się tylko raz i nie warto marnować cennego czasu na jałowy związek z osobą niezdolną do cieszenia się życiem... ;-)
  • ~40-latek
    (2014-02-17 12:47)
    Sorki, ale zdjęcie pięćdziesięciolatków to jakaś farsa. Moja matka będzie miała lat 80 w tym roku i wygląda lepiej od tej pani. Mam wielu znajomych koło 70-tki, którzy nawet nie są siwi i wyglądają młodziej niż ten pan. Rozumiem, że tekst pisał gimnazjalista dla którego każdy 40-latek to już ramol i można go pomylić ze 100-letnim gerontem, ale dajcie se siana! Wielu moich znajomych ma fantastyczne życie erotyczne w okolicach 60-tki bez angażowania w to płatnych żygolaków i murew z Rosji.
  • ~gość21
    (2014-02-18 12:53)
    Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają podwórkowi "macho", mocni w gadaniu i prężeniu mięśni (o ile je mają!), a nie umiejący niczego więcej poza "wtykaniem" !
  • ~mihau
    (2013-02-20 21:53)
    kobietom w dzisiejszych czasach się w dupach poprzewracało
  • ~gigus
    (2013-02-23 01:43)
    z mezczyznami jest tak,ze zawsze chca tylko nie zawsze moga-kobiety zawsze moga a nie zawsze chca-W obydwu przypasdkach jest rownosc oboje moga ale nie ze swoim/a
  • ~Amorozo
    (2013-02-14 22:55)
    Po reklamie leku usuwającego pieczenie stref intymnych u kobiet, straciłem ochotę do pukania na zawsze!
  • ~elemelka2
    (2013-02-24 00:35)
    Ja mam 27 lat i ostatnio zauważam, że faceci, z którymi się spotykam mają mniejsze potrzeby seksualne ode mnie. A ja wcale nie mam ich wielkich! To chyba normalne, że spotykając się z facetem tylko w weekendy wolą się z nim kochać (choć raz dziennie) niż oglądać filmy. No chyba, że chodzi o konkretne filmy http://komdax.com/ , które byłyby wstępem do namiętnego wieczoru ;) Ale niestety jakoś dawno nie spotkała typowego "samca", który byłby przy okazji inteligentny :)
  • ~men38
    (2014-02-13 23:01)
    To kobiety maja takie potrzeby ? nie możliwe jestem żonaty od 15 lat i nie zaobserwowałem takowych.
  • ~jkj
    (2014-02-13 18:07)
    No a co z tymi kobietami które nie udzielają się na takich stronach internetowych. ?. Te przynajmniej są normalne. Dlatego o nich się nie pisze !
  • ~LAS
    (2014-02-14 02:26)
    Niestety w życiu na wszystko trzeba sobie zapracować, nawet na seks, i szczególnie po pięćdziesiątce. Dziewice i młode kobiety są atrakcyjne prawie dla każdego mężczyzny więc nie mają problemu z zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych. Natomiast bardzo dojrzałe kobiety muszą naprawdę zadbać o siebie, żeby wyglądać atrakcyjnie i zdrowo i dać rozkosz seksualną swojemu partnerowi. Moim zdaniem udane pożycie seksualne mniej zależy od wieku, a bardziej od wysiłku partnerów, żeby być zdrowym i atrakcyjnym.
  • ~facet 50 +
    (2013-02-14 16:57)
    ha ha ha - tak prze i po 50 to zapomnijcie o sexie zadawalajacym dla faceta. ONE STANĄ NA GŁOWIE ABY SIĘ OD NIEGO WYMIGAĆ !
    Nie wierzycie poczekajcie a się przekonacie .
  • ~ubawiony
    (2014-02-13 22:04)
    Ale news!!! No proszę... Dwudziestolatki nieco inaczej przeżywają bzykanie niż sześćdziesięciolatki, a i ciało ludzkie z wiekiem się nieco zmienia. Toż to Nobla powinni dać za to odkrycie!!! Zapewne następny "inteligentny" materiał będzie o tym, że człowiek w ogóle jest istotą płciową i że seks sprawia mu przyjemność. A z kolejnego newsa dziennika.pl czytelnicy dowiedzą się jak nazywają się narządy płciowe.
  • ~marek
    (2013-02-14 13:56)
    Panie po 50-ce w większości marzą o tym, aby broń Boże partner nie myślał o figlach w łóżku. Ich marzenia to stale jedna i ta sama pozycja, najchętniej pod kołdrą i przy zgaszonym świetle i nie częściej niż raz w tygodniu, a najlepiej to dwa razy w miesiącu.
  • ~kja
    (2013-02-19 23:41)
    Kobiety dużo gadają, w tym są najlepsze. W praktyce w każdym wieku, albo są głupie i naiwne, albo dostają szajby na tle własnego wyglądu a wtedy nie ma szansy na interesujący seks. Poza tym perfumy nie zastępują mydła.
  • ~zniesmaczona
    (2014-02-13 19:38)
    AAAAllez ci mezczyzni maja o sobie W Y O B R A Z E N I E. Czy maja powody,czy nie maja "wbijaja sie" w dume. NIE CIERPIE Narcyzow. Wskazane troche samokrytyki.
  • ~kochanek bez problemow z erekcja
    (2013-02-14 11:01)
    czysta, nie-smierdzaca, zadbana 40 poznam... - sa jeszcze takie?


    PS
    zwracam uwage ze nie musi byc nawet specjalnie piekna czy atrakcyjna w koncu cialo ma swoje ograniczenia - jedynie zalezy mi zeby byla czysta, zadbana i nie smierdzaca...
  • ~wiola
    (2013-02-17 21:43)
    Panie po 50 marzą by mąż dał sobie spokój .już nie jest atrakcyjny ślini się bez zębów brzydko pachnie
  • ~satyr
    (2013-02-14 12:48)
    Prawa wieku:
    "Syn i ojciec"- Ignacy Krasicki, Bajki i przypowieści.

    Każdy wiek ma goryczy[1], ma swoje przywary[2]:
    Syn się męczył nad książką, stękał ojciec stary.
    Ten nie miał odpoczynku, a tamten swobody:
    Płakał ojciec, że stary; płakał syn, że młody.
  • ~valentine
    (2013-02-14 15:02)
    Panie po 40 - stce marzą o tym samym co panie po 30-stce czy 20-stce tudzież 50-tce, marzą o wspaniałym partnerze, miłości zrozumieniu i przyjaźni, dobry sex jest dobry gdy kochają się dwie osoby, ja tak mam (sex extra z eksperymentami ;p) ale mam też świetnego , wrażliwego, sprawnego, mądrego męża :)
  • ~Dlaczego
    (2014-03-26 20:11)
    Mam 50 lat,maz 51 ...cóz współzyjemy sporadycznie i bez fajerwerkow juz od 5 lat.Ostatnio tzn 2lata moge powiedziec prawie wcale.Niekiedy mysle jaka w tym moja wina...zle mi z tym.Ktos powie ,ze moze jestem straszny babsztyl,moze ...tak sie czuje skoro nie działam na niego.Gdy ktos mówi mi ze mam lepsza figure niz nie jedna 20latka,przykro mi.DLACZEGO nas to spotkało?Mogłabym zdradzic ale po blisko 30 latach zycia ,nie umiem.Pragne sie godnie zestarzec ,ale czy tak powinno byc?

Może zainteresować Cię też: