• ~Xanth
    (2013-06-19 23:24)
    Panowie, którzy macie za żony panie po 50-tce takie jak wiola -rozwodźcie się i bieżcie sobie młode żony. Zyje się tylko raz i nie warto marnować cennego czasu na jałowy związek z osobą niezdolną do cieszenia się życiem... ;-)
  • ~40-latek
    (2014-02-17 12:47)
    Sorki, ale zdjęcie pięćdziesięciolatków to jakaś farsa. Moja matka będzie miała lat 80 w tym roku i wygląda lepiej od tej pani. Mam wielu znajomych koło 70-tki, którzy nawet nie są siwi i wyglądają młodziej niż ten pan. Rozumiem, że tekst pisał gimnazjalista dla którego każdy 40-latek to już ramol i można go pomylić ze 100-letnim gerontem, ale dajcie se siana! Wielu moich znajomych ma fantastyczne życie erotyczne w okolicach 60-tki bez angażowania w to płatnych żygolaków i murew z Rosji.
  • ~gość21
    (2014-02-18 12:53)
    Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają podwórkowi "macho", mocni w gadaniu i prężeniu mięśni (o ile je mają!), a nie umiejący niczego więcej poza "wtykaniem" !
  • ~elemelka2
    (2013-02-24 00:35)
    Ja mam 27 lat i ostatnio zauważam, że faceci, z którymi się spotykam mają mniejsze potrzeby seksualne ode mnie. A ja wcale nie mam ich wielkich! To chyba normalne, że spotykając się z facetem tylko w weekendy wolą się z nim kochać (choć raz dziennie) niż oglądać filmy. No chyba, że chodzi o konkretne filmy http://komdax.com/ , które byłyby wstępem do namiętnego wieczoru ;) Ale niestety jakoś dawno nie spotkała typowego "samca", który byłby przy okazji inteligentny :)
  • ~Amorozo
    (2013-02-14 22:55)
    Po reklamie leku usuwającego pieczenie stref intymnych u kobiet, straciłem ochotę do pukania na zawsze!
  • ~gigus
    (2013-02-23 01:43)
    z mezczyznami jest tak,ze zawsze chca tylko nie zawsze moga-kobiety zawsze moga a nie zawsze chca-W obydwu przypasdkach jest rownosc oboje moga ale nie ze swoim/a
  • ~mihau
    (2013-02-20 21:53)
    kobietom w dzisiejszych czasach się w dupach poprzewracało
  • ~jkj
    (2014-02-13 18:07)
    No a co z tymi kobietami które nie udzielają się na takich stronach internetowych. ?. Te przynajmniej są normalne. Dlatego o nich się nie pisze !
  • ~zniesmaczona
    (2014-02-13 19:38)
    AAAAllez ci mezczyzni maja o sobie W Y O B R A Z E N I E. Czy maja powody,czy nie maja "wbijaja sie" w dume. NIE CIERPIE Narcyzow. Wskazane troche samokrytyki.
  • ~Henry
    (2013-05-12 18:50)
    Ale słowo łóżko pisze się przez "ó" a nie "u" - emerycie- pewnie w seksie jesteś taki dobry jak w pisowni