• ~# facet
    (2013-02-06 23:03)
    Pieprzenie , wiele lat sex oralny w obie strony moja zona akceptowała !
    Dzisiaj nic z tego nie zostało.
    Krótko : " baby są jakies inne ".
    Tylko takim postępowaniem same nas wpychają w objęcia innych !
  • ~Rom
    (2013-02-08 13:21)
    13% chyba małolatów. Kto te dane zbierał ? W rzeczywistości to dziś zrobienie loda jest standardem przed stosunkiem.
  • ~kolo
    (2013-01-31 08:37)
    Do +mili+
    Podejrzewam, ze jestes wzorowa gosposia w jakims klasztorze, tam przynajmniej twoja czesc szargaja grupowo panowie w sukienkach a to przeciez w tym wypadku nic zdroznego

    Popatrz lepiej na dziewczyne, co bardzo lub uzywac ust przy seksie:

    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~DZIENNIKU NIE INSYNUUJCIE ZE POLACY TO ROBIA
    (2013-02-10 18:06)
    NIE WIEM DLACZEGO DZIENNIK INSYNUJE O TYM SEKSIE ORALNYM. ZE TO NIBY KAZDEKO POLAKA I POLKE MOZE DOTKNAC. NIE WYOBRAZAM SOBIE NASZYCH RZYWODCOW PANSWOWYCH W TEJ ROLI. JAKBY NASI PRZYWODCY NARODOWI MOGLI SWOJEGO PTAKA DAWAC W GEBE KOBIETOM. I NASZE PRZYWODCZYNIE NARODOWE WYSTWIAC SIE DO LIZANIA NARZADOW RODNYCH. OD DZISIAJ PROSZE O TYM NIE PISAC BO TO OSLABIA AUTORYTET NASZYCH PRZYWODCOW I OSLABIA OBRONNOSC KRAJU. JAK ZOLNIERZ KTORY WLOZYL SWOJEGO PTAKA W USTA PARTNERKI CZY PARTNERA MOZ CELNIE STRZELAC I NAS BRONIC PRZED NAJEZCA? JAK SANITARUYSZKA MOZ OPATRYWAC RANY ZOLNIERZOM JAK JA PARTNER PODLIZUJE. PROSZE MI NIE INSYNUOWAC ZE KTOKOLWIEK W NARODZIE POLSKIM DAJE SOBIE LIZAC LUB SAM LIZE NARZADY PLCIOWE. OWSZEM WIELU POLAKOW LIZE DOOOPY ALE TO INNA SPRAWA. WCZORAJ OGLADALAM NA YOUTUBE POLSKA KRONIKE FILMOWA Z MARCA 1953 ROKU. POLACY PLAKALI PO SMIERCI STALINA. LAPICKI CZYTAL TAKIM LOSEM JAKBY CHCIAL WLOZYC PTAKA W DOOPE NAMIESTNIKA STALINA. ALE TO TYLKO TAKIE WYWODY. JESTEM RZECIWNA MILOSCI FRANCUSKIEJ, SZCZEGOLNIE DLATEGO ZE MIESZKAM NA 10 PIETRZE I MAM MALE CISNIENIE WODY.
  • ~marta
    (2014-01-17 19:38)
    obrzydliwe baby jak penisa wkladacie do ust.
  • ~Katolik
    (2013-02-14 10:31)
    A nie wystarczy paniom w moherach zlizywanie śmietanki z kolan klechy?
  • ~red
    (2013-02-15 21:18)
    najlepszy oral robi Kasia z roksy i to tak z przejęciem, a nie na dowal :P nie muszę słuchać żadnych sprzeciwów i że to jest zboczone :P
  • ~Rob
    (2013-02-16 22:50)
    ... a tak swoją drogą dziewczyny... myjcie częściej zęby, ok? ;DDD
  • ~Rob
    (2013-02-16 22:47)
    ahaha, po błędach ortograficznych jakie tu można wyłapać - wnioskuję, że 80% z tych "postowiczów" to zwykłe, nastoletnie gimbusy, które w życiu ptaszka czy ***** na oczy nie widziały i wypisują tu o swoich marzeniach pod pozorem udzielania porad seksualnych i wielkich zwierzeń - pękam normalnie ze śmiechu ahahaha :DDD
  • ~Janek
    (2013-02-19 15:26)
    Lodzik to nie? Ale minetka to chętnie?
    Gdzie w tym logika?