• ~# facet
    (2013-02-06 23:03)
    Pieprzenie , wiele lat sex oralny w obie strony moja zona akceptowała !
    Dzisiaj nic z tego nie zostało.
    Krótko : " baby są jakies inne ".
    Tylko takim postępowaniem same nas wpychają w objęcia innych !
  • ~kolo
    (2013-01-31 08:37)
    Do +mili+
    Podejrzewam, ze jestes wzorowa gosposia w jakims klasztorze, tam przynajmniej twoja czesc szargaja grupowo panowie w sukienkach a to przeciez w tym wypadku nic zdroznego

    Popatrz lepiej na dziewczyne, co bardzo lub uzywac ust przy seksie:

    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~maz
    (2013-01-31 11:33)
    Po coz robic z ust vagine???
  • ~marta
    (2014-01-17 19:35)
    moj maz po zdradzie z mlodsza o 12 lat ladacznica przyznal sie ze polazl do niej bo mu lizala ptaka.dla mnie to obrzydliwe.nie odszedl do niej bo wiedzial ze ma opinie kobiety lekkiego prowadzenia.jak mi powiedzial dlugo zwracalam..po kilku latach zdechl i nie trzeba bylo rozwodu.zostaly niemile wspomnienia a ta k rwa co roz zmienia zonatych facetow ktore do niej lgna i zostawiaja rodziny.jest wymalowana lazi do fryzjera najladniejsze ciuchy a durni faceci jej to zapewniaja.licze ze do czasu gdzie tu sprawiedliwosc...to dziwka.
  • ~Rom
    (2013-02-08 13:21)
    13% chyba małolatów. Kto te dane zbierał ? W rzeczywistości to dziś zrobienie loda jest standardem przed stosunkiem.
  • ~Katolik
    (2013-02-14 10:31)
    A nie wystarczy paniom w moherach zlizywanie śmietanki z kolan klechy?
  • ~red
    (2013-02-15 21:18)
    najlepszy oral robi Kasia z roksy i to tak z przejęciem, a nie na dowal :P nie muszę słuchać żadnych sprzeciwów i że to jest zboczone :P
  • ~Rob
    (2013-02-16 22:50)
    ... a tak swoją drogą dziewczyny... myjcie częściej zęby, ok? ;DDD
  • ~Rob
    (2013-02-16 22:47)
    ahaha, po błędach ortograficznych jakie tu można wyłapać - wnioskuję, że 80% z tych "postowiczów" to zwykłe, nastoletnie gimbusy, które w życiu ptaszka czy ***** na oczy nie widziały i wypisują tu o swoich marzeniach pod pozorem udzielania porad seksualnych i wielkich zwierzeń - pękam normalnie ze śmiechu ahahaha :DDD
  • ~Janek
    (2013-02-19 15:26)
    Lodzik to nie? Ale minetka to chętnie?
    Gdzie w tym logika?