• ~sss
    2015-04-05 09:44
    ~Mashiiro wspolczuje twojemu facetowi takiej dretwej laski
  • ~kacaff
    2013-01-24 22:26
    Albo nasiusiaj na mnie lub zrób dużą kupę Jak niosko upadliśmy. IO to taki tekst w tach smutnych dniach.
  • ~ajax
    2013-01-24 21:45
    Grzesiu chyba lubi tylko pod kołdrą przy zgaszonym świetle i jak kobieta leży pod nim bez ruchu i w ciszy.
  • ~zakochana
    2013-01-25 02:02
    tak mowi sie tak ,ale tylko w stanie niesamowitego podniecenia. wtedy to jest usprawiedliwione, wiec jeśli kogos to gorfszy to nigdy nie miał porządnego orgazmu.. i niece wie co to prawdziwe podniecenie!!
  • ~jano
    2013-01-24 22:34
    a jak mowi tusk do benedykta 16 choc sie pobawim w 69?
  • ~wdzięczny
    2013-01-24 21:05
    no nareszcie coś sensownego w tym dzienniku, naprawdę dzięki.
  • ~Grzesiek
    2013-01-24 11:39
    Matko moja kochana, naprawdę są kobiety tak prymitywnie podchodzące do seksu, żeby mówić takie rzeczy?
  • ~ja 123
    2014-01-04 22:21
    A na mojego faceta żaden z tych textow nie działa
  • ~ziutek
    2013-01-25 06:31
    Najpierw to powinna mu powiedzieć: Ale masz duzego...
  • ~Mashiiro
    2014-09-30 10:23
    W życiu nie powiem "Zerżnij mnie" brzmi jakby mówiła to jakaś dziwka...
    Nie używam sprośnych słów, należę do kobiet uroczych i miłych więc takie słowa są dla mnie krępujące. Jednak ostatnio mój mężczyzna powiedział, że fajne by było gdybym w łóżku była trochę wulgarna... twierdzi że jestem urocza, kobieca a w łóżku taka niegrzeczna... ale mówi, że mogę być wulgarna bo to coś wyjątkowego? o.O Nie lubię być wulgarna... nawet nie wiem co mam mu powiedzieć... gdy się kochamy raczej oddaje się po prostu tej przyjemności i słowa z siebie nie wykrztuszę... czasem droczy się ze mną i pyta się czy chce go do środka albo czy chcę go do buzi, czy lubię i takie różne pytania zdaje. Staram się odpowiadać w prost bez krępowania. Ale sama z siebie nie wiele mówię, postaram się jednak, jeśli go to kręci. Pomysły na inne zdania czy słowa?