• ~fapman
    (2013-01-17 13:56)
    a gdzie zjdjęcia wagin do diaska???
  • ~przywalmi
    (2013-01-17 14:04)
    A co jak maję podróbki tzn były facetami ale sobie zmieniły
  • ~markky
    (2013-01-17 15:02)
    niestety,fapman-musisz wysilic swoja wyobraznie :P
  • ~ony
    (2013-01-17 15:53)
    Najlepsze są te z frędzlami u dołu. Pychota !
  • ~znawca
    (2013-01-17 16:39)
    Ja tam wiem jedno wystarczy spojrzeć na kobiece usta jak są małe lub średnie właścicielka daje niebiańska rozkosz a jak duże to narząd na dole to studnia bez dna nie dająca przyjemności żadnej ze stron.Sprawdzone wielokrotnie ,
  • ~tomek
    (2013-01-17 17:37)
    ciekawe jakie ma posłanka Grodzka z ruchu Wibratora, bo Robert Biedron ma tylko zwieracz / sphincter/ ale działajacy w obie strony
  • ~Ślązak - Nie Polak
    (2013-01-17 18:41)
    Każdorazowo, jak w dziennik.pl pojawi się jakieś kolejne denne g*wno, to myślę sobie, że osiągnięto dno. A potem pojawia się łopata kolejnego szałowego artykułu i tak powstaje tunel pod dnem, wyznaczając nowe standardy zeszmacenia
  • ~fred
    (2013-01-17 18:46)
    wylizał bym waginke
  • ~Iron
    (2013-01-17 18:46)
    Mówiące waginy?
  • ~limburg
    (2013-01-17 23:37)
    Widzialem tysiace roznych wagin na Internecie i " z pare" na zywo! Jakie usta i wargi taka dziu.. na dole! Fakt! Ale sa wyjatki ze az strach,ogromna wystajaca lechtaczka a nawet zwisajaca jak 3 cm penis-horror!! Niektore sa tak owlosione ze mdli na ten widok a dopiero "damska ejakuacja" kiedy babka konczac "sika" ciecza (nie moczem!) prawie jak facet...Kobiety sa dziwaczne bo faceci roznia sie tylko wielkoscia penisa ale raczej mikro i makro sa tej samej "budowy". Pa!
  • ~ret
    (2013-01-18 02:06)
    Waginy/pochwy nie widać bez przyrządów ginekologicznych, matoły...
    Może wam o vulvę chodzi, tłuki?
    Co to za gazeta? Co za kretyni?
  • ~ZAPACH WAZNY
    (2013-01-18 02:15)
    A PO ZAPACHU POCHWY CZEGO MOZNA SIE DOWIEDZIEC O KOBIECIE. JAK SIE MOJA MACIORKA NIE UMYJE TO TAK SMIERDZI W CHALUPIE, ZE RAZ ZOMO PRZYSZLO I SZUKALO TRUPA.
  • ~Żonkoś
    (2013-01-18 07:15)
    Pismak pewnie usłyszał, że w Japonii 30 lat temu był program kreowany przez ich "Kaszpirowskiego" który na podstawie "wyglądu" c.pki. określał cechy charakteru właścicielki. Ale w Japonii małżeństwa zawierane są nie z miłości, ale z rozsądku.
  • ~kolo
    (2013-01-18 08:16)
    Golenie miejsc intymnych, to nic innego jak zwykla maniera mody.
    Minie jak wszystkie mody

    Popatrz na moja zone:

    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~waceck
    (2013-01-18 08:45)
    najgorsze są luźne waginy, takie papierowe torby.. brrr...
  • ~Amber Bąk
    (2013-01-18 09:12)
    Autor nie wie co to jest vagina. Świadczy o tym tytuł "artykułu".
  • ~Barni
    (2013-01-18 09:16)
    Fred,malo ci Bozenkowej???
  • ~Hallo,hallo
    (2013-01-18 09:22)
    ~~ do ony.widac ze ony to znawca dzyndzli.Napisz do mnie to nadam ci laske co ma dzyndzle jak 50 letni indor wkolo dzioba.to jest pychota.trzeba uwazac na oczy bo moze wybic.
  • ~witolo1
    (2013-01-18 14:00)
    Jeśli ma wargi sromowe ułożone poziomo tzn.że jest gadatłiw
  • ~ziutek