• ~Ona
    (2017-10-20 11:01)
    A tak naprawde najbardziej wybredni to stare pryki ze zbukami po kolana!
  • ~tolek
    (2017-03-20 06:56)
    dla mnie każda wagima jest piękna i mnie podnieca na jej widok, czy jest starsza czy młodsza obie są piękne i się nadają , byle były osiągalne dla mnie choć do lizania bo mnie cieszy i podnieca każda lecz nie każdą można zdobyć i podziwiać.
  • ~Monika
    (2017-03-17 12:26)
    Co za seksistowski i obrzydliwy, Żenujący artykuł. Syf.
  • ~Kobieta
    (2016-09-06 05:13)
    Pewnie ci faceci co najwiecej są obeznani w tym temacie to faceci zakompleksieni którzy zmieniają partnerki jak rękawiczki bo chcą poczuć sie ze są ok. A tak naprawde to maja małe penisy i zwisające worki .
  • ~sromotnik bezwstydny
    (2014-03-14 13:48)
    Damski srom to mój dom!
  • ~glamka
    (2013-09-23 08:42)
    slyszalyscie juz o tym? :) http://kobiecosc.info/kobiece-sprawy/jak-rozmawiac-o-kobiecosci/kobiecosc-ozdobiona/
  • ~facet
    (2013-07-12 13:11)
    ~~robertoooo,jestes gejem?
  • ~robertoooo
    (2013-05-11 16:34)
    hahahaha kobiety sa glupie i zboczone
  • ~Wojtek
    (2013-04-01 13:24)
    Te ktore dokoruja swoje ***** to puszczalskie :P bo jak to tak zeby tylko jede facet widzial jak ladnie obstrzyzone jak o cos kobieta dba to znaczy ze chce to pokazac swiatu :)
  • ~WKORWIONY
    (2013-03-11 15:25)
    PANIE I PANOWIE NAUCZMY SIE AKCEPTOWAC I KOZYSTAC Z TEGO CZYM NAS NATURA OBDAROWALA TO SAMA PRZYJEMNOSC PRZECIEZ IDEALNYCH LUDZI NIEMA CHYBA ZE PRZY POMOCY SKALPELA MALE I DUZE JEST PIEKNE POZDRAWIAM
  • ~prof.bgabka
    (2013-02-08 08:57)
    Dawniej za dobrych czasowmowilo sie na to przemile damskie urzadzenie bardziej po polsku i tak np:kadziolka,kuciapcia,fajerka,pierozek,lyzwa,muszelka,slimaczekz rogiem,truskaweczka z oziomeczka i tak dalej.Nazywanie tego szacownego organu z angielska "wagina" nie bardzo pasuje:juz lepiej po prostu"pusy",ze nie wspomne o *************** itd...
  • ~Bilka
    (2013-02-06 23:53)
    Dość długo miałam kompleks na tym punkcie. Po prostu byłam tam za duża. Co zresztą czuł mój partner. W tajemnicy przed nim kupiłam spray obkurczający pochwę, nazywa się SEXCITEME. Widać różnicę już po pierwszym użyciu :)
  • ~kasia
    (2013-02-04 21:54)
    tak ocena panów to nic trudnego, Ci z mniejszymi to fajtłapy i nieudacznicy, a z dużymi przysłowiowi macho
  • ~kooreek
    (2013-02-04 21:09)
    Jaki kram taki Pan. Jaka wagina taka dziewczyna, a może odwrotnie?Tak to jest poważny problem. Bez paru lampek wina nie da się rozwiązać.
  • ~wikary
    (2013-02-02 14:52)
    LUBIE SROMY
  • ~zeta
    (2013-02-01 19:19)
    to jest chore !!! Może ktoś sie pofatyguje i określi charakter facetow w/g ich przyrodzenia - ale byłaby radocha ...
  • ~olo
    (2013-02-01 18:12)
    dody to bym nawet w masce gazowej nie dotknął tylu tam było a-fuj
  • ~Herec
    (2013-02-01 08:55)
    Myślę że najlepszą, najładniejsza waginę ma pani posłanka z Grodzka. Kto myśli inaczej jest niepostępowy, zacofany.
  • ~mastur bator
    (2013-01-31 14:00)
    Ernet napisał ze wyglad o niczym nie swiadczy To pytam komu wolałbys zrobic minete Sobeckij Pawłowiczowej Wróblowej czy Dodzie Zastanów sie a nie pisz tych pierdoł A swoja drogą to kobitka Zbyszka Z ma fajną wagine i umiała robić z niej dobry uczynek Miodzio
  • ~kocyk