• ~v
    (2012-08-20 15:42)
    VI. Nie cudzołóż.
  • ~@:janinaH
    (2012-08-26 16:55)
    Wnioskuje, ze Twoj stary niedomyty i dlatego masz takie opory.
  • ~v12
    (2012-08-22 09:21)
    E tam, zależy od dnia ...dobre rżnięcie wskazane, czasem romantyczne muskanie, niekiedy nie ma czasu na długie amory - np. w samochodzie w lesie (my z mężem tak lubimy;p). Seks - tyle możliwości, że szkoda czasu na zastanawianie się co będziemy robić po, w trakcie, czy on miał skarpety, a jak usnął, niech śpi i odpoczywa, bo haruje na rodzinkę, a sen to zdrowie ;) Najważniejsze aby dwoje ludzi się wzajemnie kochało i szanowało - wtedy nie ma fochów pt. "okropny facet".
  • ~women's fan
    (2012-08-28 00:21)
    Sami herosi sexu i macho boys tutaj,widac po komentarzach.Kogo to wiekszosc z was poslubila??,worki lub jakies dzbanki na nasienie!!!, biada wam...bidne te wasze baby,choc wiem ze niektore to czarne mamby i baba Jagi...
  • ~...
    (2012-08-27 14:40)
    "Mężczyzna uprawiający seks w skarpetkach"
    i zdjecie kobiety w butech... co tutaj jest gorsze...
  • ~asd
    (2012-08-27 14:41)
    "prezerwatywa sprawia partnerowi dyskomfort, płeć piękna się złości"
    trudno by sprawiala przyjemnosc, jak odczucia se slabe...
    jak sie zlosci to niech sama naklada ;)
  • ~sexpistols
    (2012-08-23 20:49)
    Zdjęcie 3 jest bardzo czytelne-nie ściągnął Jaśnie Pani butów to nie dostał futrzaka!!!
  • ~sexpistols
    (2012-08-23 20:56)
    Fot 4 .Facet struga idiotę -dostał zaliczkę(to co chciał) i nie wie że za to się płaci żeby kobieta zachowała szacunek dla siebie.Nikt nie mówi o kasie ale futro z norek przydało by się na zimę.
  • ~sexpistols
    (2012-08-23 21:04)
    Fot 5. No proszę pół roku temu obiecała chłopu że kiedyś dostanie .Ten zamiast spać spokojnie może dostałby po 10-ciu latach codziennie łaził do sypialni czy to nie ten dzień.Gdy wreszcie dostał padł jakby nie spał pół roku.
  • ~sexpistols
    (2012-08-23 21:14)
    Oj młody,młody.Kiedy wreszcie zrozumiesz że kobieta nawet gdy też miała przyjemność widzi to inaczej.Dla niej to ona dała ci siebie teraz oczekuje zapłaty.Teraz przez miesiąc masz służyć pani , być na każde jej skinienie jeżeli nie chcesz zapomnieć co to jest sex.