Badania naukowców z Uniwersytetu z Louisville udowodniły, że wiele kobiet angażuje się w biologiczną grę o nazwie "kopiowanie partnera". Okazuje się, że kobiety, widząc, że inna przedstawicielka ich płci związała się z danym osobnikiem, instynktownie wyczuwają, że on ma w sobie coś takiego, o co warto powalczyć.

Okazuje się, że ta stategia sprawdza się częściowo w życiu. Większość kobiet, które mają romans z żonatym facetem, przyznaje, że lubi wyzwania, napięcie i seks bez zobowiązań. Niektóre twierdzą, że podnieca je to, że robią coś złego. No i ponad połowa z nich uważa, że seks z żonatym facetem jest niesamowity. Czemu? "Bo jak ktoś na co dzień je mielone, to nic dziwnego, że się rozpływa nad kaczką pomarańczach" - powiedziała jedna z uczestniczek ankiety.

Dlaczego kobiety kręcą żonaci faceci?

Ukrywanie się jest podniecające

Jak przyznała część uczestniczek badania, seks był niesamowity, bo musieli się ukrywać, być ostrożni. Cóż, całkiem słusznie uważa się, że kobiety uwielbiają intrygi i adrenalinę.

Wyzwanie i konieczność walki o partnera

Cześć przyznaje, że nie mogła sobie odpuścić i postanowiła mu pokazać, na co ją stać. Po prostu chciała wygrać - ale raczej w konkurencji z jego żoną, a nie jego samego.

Obrączka znaczy doświadczenie

Niektóre kobiety sądzą, że żonaci mężczyźni mają więcej doświadczenia w łóżku. No i są znudzeni żonami, wiec patrzą z apetytem na każdą inna kobietę. Tak można wyleczyć wiele kompleksów.

Zwykły szał ciał

Dla nielicznych romans to po prostu tylko seks. I tak powinno pozostać. Wcale nie chcą żadnego związku.